reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rodzinny interes” 6 w TV Puls

dodano: 2022-02-23 05:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Rodzinny interes” W poniedziałek, 28 lutego br. o godz. 17:00 w TV Puls wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 6. sezonu polskiego serialu „Rodzinny interes”, którego producentem jest Outset Films. Wystąpią Monika Ekiert, Katarzyna Taracińska-Badura, Magdalena Modra-Krupska, Teresa Gałczyńska, Marta Klubowicz, Marta Zgutczyńska, Dariusz Kordek, Marek Krupski, Patryk Janas, Roman Szczeblewski i Aleksander Dubrowski. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie TV Puls.

TV Puls „Rodzinny interes”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 28 lutego br. w TV Puls odbędzie się premiera szóstego sezonu serialu „Rodzinny interes”. Jak zapowiada nadawca, na widzów czekać będzie dawka wielkich emocji w nowych 50 odcinkach tego serialu. Widzowie poznają zwariowane perypetie klientów i właścicieli warsztatu samochodowego oraz salonu fryzjerskiego, m.in. historię o nawiedzonym kamperze, wiecznych dziewicach, czy o męskim baby blues.

A co się wydarzy w życiu głównych bohaterów? W szóstym sezonie nieoczekiwanie do Polski wróci Jo Levinsky-Fox (w tej roli Monika Ekiert). Jak ułożą się jej relacje z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), który próbuje budować związek z Elżbietą (Katarzyna Taracińska-Badura)? Z kolei Elżbieta odkryje zupełnie nową pasję, a Viola (Magdalena Modra-Krupska) zaangażuje się w pomoc potrzebującym, zaniedbanym zwierzętom. Za działania na rzecz odbudowy spalonego Domu Dziecka, Wojciech (Marek Krupski) zostanie nominowany do tytułu „Bohatera miasteczka”. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) będzie rozwijać swoje biuro matrymonialne Ambasada Miłości, a w jej życiu pojawi się wyjątkowy mężczyzna. Czy uda mu się podbić serce wytrawnej swatki? A jakie zmiany czekają Bożenę (Marta Klubowicz)? Czy relacja z Markiem pomoże rozwiać cienie przeszłości? W nowych odcinkach nie zabraknie oczywiście Jolanty (Marta Zgutczyńska), Dawida (Patryk Janas), Bronisława (Roman Szczeblewski) i Maksa (Aleksander Dubrowski). - To wszystko i dużo więcej już wkrótce, tylko w TV Puls - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Magdalena Modra-Krupska w serialu „Rodzinny interes”, foto: Telewizja Puls
Magdalena Modra-Krupska w serialu „Rodzinny interes”, foto: Telewizja Puls


„Rodzinny interes” - sezon 6., emisja od poniedziałku do piątku (od 28 lutego 2022 roku) o godz. 17:00 w TV Puls. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...