reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Power of Love. Polska” w Zoom TV i Filmbox+

dodano: 2022-02-23 10:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV „Power of Love. Polska” W niedzielę, 13 marca br. o godz. 18:00 w kanale Zoom TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu programu „Power of Love. Polska”, opartego na tureckim formacie „Kısmetse Olur” (z angielskiego „Power of Love”). Zaplanowano łącznie 75 odcinków. Zdjęcia do randkowego programu realizowane będą w Stambule, w Turcji. Za produkcję odpowiada firma Production House, we współpracy z 03 Productions. Program będą mogli również oglądać użytkownicy serwisu VOD Filmbox+.

Zoom TV „Power of Love. Polska”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze. Program randkowy „Power of Love. Polska” wystartuje w kanale Zoom TV w niedzielę, 13 marca br. o godzinie 18:00.

Jak zapowiada nadawca, „Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne widowisko. Weźmie w nim udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno - wszyscy pragną znaleźć miłość swojego życia. Uczestnicy, zamknięci w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, będą się ze sobą kontaktować za pośrednictwem ekranu. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.
 

- Programy telewizyjne typu reality show cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W Polsce także mają one liczne i wierne grono wielbicieli. A my wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i inwestujemy w ciekawy kontent rozrywkowy. Pierwszy sezon „Magii nagości. Polska” okazał się strzałem w dziesiątkę, a jak wiemy apetyt rośnie w miarę jedzenia. „Power of Love. Polska” to format turecki, który z sukcesem realizowany był w kilkunastu innych krajach. Jesteśmy przekonani, że polscy widzowie również go pokochają

- mówi Małgorzata Łupina, dyrektor programowa i do spraw produkcji telewizyjnej w Kino Polska TV, nadawcy Zoom TV.

„Power of Love. Polska” wystartuje w niedzielę, 13 marca br. o godzinie 18:00 w kanale Zoom TV. Emisje odbywać się będą od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00, a w niedziele o godzinie 18:00. Dodatkowo widowisko będzie można oglądać na platformie Filmbox+. Zaplanowano łącznie 75 odcinków. Zdjęcia do programu realizowane będą w Stambule. Za produkcję odpowiada firma Production House, we współpracy z 03 Productions (więcej tutaj).

„Power of Love. Polska” - sezon 1., emisja od poniedziałku do soboty o godz. 21:00 i w niedziele (od 13 marca 2022 roku) o godz. 18:00 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...