reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-29 - 2022-05-30

Sport w polskiej TV 24.02.2022

dodano: 2022-02-23 12:33 | aktualizacja: 2022-02-23 21:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: SSC Napoli – FC Barcelona. Transmisje live z ATP World Tour Dubaj tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/4 finału

15:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/4 finału

16:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/4 finału

18:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
Aryna Sabalenka – Iga Świątek

01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Brooklyn Nets – Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 2

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Wolverhampton Wanderers

Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 5

15:30 Snooker: European Masters:
Dzień 4

20:00 Snooker: European Masters:
Dzień 4
 
FightBox

20:00 Boks: ESPN Africa Boxing, Johannesburg:
Phila Mpontshane – Sibusiso Zingange

 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Floryda:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport

12:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/4 finału
 
14:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
Hubert Hurkacz – Jannik Sinner

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/4 finału

18:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV: 
PGE Skra Bełchatów – Tours VB

00:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału
 
Polsat Sport Extra

05:00 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału

18:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/4 finału

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
SPS Chrobry Głogów – BBTS Bielsko Biała

03:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału
 
Polsat Sport News

18:00 Boks: Babilon Boxing Show:
Ceremonia ważenia

19:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg indywidualny mężczyzn

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Olympiakos Pireus – Ax Armani Exchange Mediolan
 
TVP Sport

13:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet U23
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Węgry – Czarnogóra
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Dinamo Zagrzeb – Sevilla FC
Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SS Lazio – FC Porto
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Dawid Szymczak

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad – RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympiakos SFP – Atalanta BC

18:45 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
Qarabağ FK – Olympique Marsylia

Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Skwierawski

18:45 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
Bodø/Glimt – Celtic FC

18:45 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
Maccabi Tel Awiw – PSV Eindhoven

18:45 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
FK Partizan – Sparta Praga

18:45 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
Randers – Leicester City

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Brynäs IF – Linköping HC

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
MT Melsungen – SC DHFK Leipzig

20:00 Koszykówka kobiet: Euroliga:
BLMA – Perfumerías Avenida

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Betis – Zenit Petersburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Kowalewski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SSC Napoli – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Borussia Dortmund

Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Braga – Sheriff Tyraspol

21:00 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
PAOK – FC Midtjylland

21:00 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
SK Slavia Praga – Fenerbahçe SK

21:00 Piłka nożna: Ligi Konferencji Europy UEFA:
SBV Vitesse – Rapid Wiedeń

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Columbus Blue Jackets

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Washington Capitals

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Minnesota Wild

02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Dallas Stars

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Boston Bruins

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Calgary Flames

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – New York Islanders


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...