reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Rozrywka HD już nadaje

dodano: 2022-02-24 07:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP Rozrywka W środę, 23 lutego br. nadawanie rozpoczął kanał TVP Rozrywka HD - wersja w wysokiej rozdzielczości obecnej na rynku od 2013 roku stacji TVP Rozrywka. Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Kanał TVP Rozrywka HD dostępny jest bezpłatnie w ramach multipleksu piątego (MUX 5) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Dodajmy, że w przeszłości nadawca planował start stacji TVP Rozrywka International.

TVP Rozrywka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVP Rozrywka w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w 2013 roku (więcej tutaj). Dostęp do niego mają abonenci platform Polsat Box (więcej tutaj), CANAL+ (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj i tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV. Stacja Telewizji Polskiej była także obecna bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), ostatnio w multipleksie piątym (MUX 5) (więcej tutaj), ale właśnie została zastąpiona przez wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

TVP Rozrywka (SD/HD), jak sama nazwa wskazuje, to kanał prezentujący szeroko rozumiane programy rozrywkowe. W ramówce widzowie znajdą koncerty, kabarety, teleturnieje, widowiska, programy kulinarne, magazyny popularnonaukowe i seriale.

Dodajmy, że w 2014 roku nadawca planował start stacji TVP Rozrywka International. Międzynarodowa wersja kanału TVP Rozrywka nigdy jednak nie rozpoczęła nadawania (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...