reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play, Orange i Plus wspierają obywateli Ukrainy

dodano: 2022-02-24 13:20 | aktualizacja: 2022-02-24 17:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/Polkomtel/Orange/satkurier.pl

Play pomoc - W związku z dzisiejszymi wydarzeniami, jako operator, z którego usług korzysta wielu obywateli Ukrainy, pragniemy okazać solidarność i wsparcie w tej bezprecedensowej sytuacji - informuje Play. - Będąc firmą telekomunikacyjną, chcemy wszystkim zapewnić możliwość kontaktu z bliskimi oraz dostęp do aktualnych informacji, tak istotny w obecnym czasie - dodaje. Również Orange Polska deklaruje wsparcie dla obywateli Ukrainy: Orange i nju mobile obniżają ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę. Tak samo Plus przewidział darmowy pakiet minut oraz obniżkę stawek za połączenia na Ukrainę.

Play
Play pomoc


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play

Play w trybie natychmiastowym, od 25 lutego br. wdraża następujące kroki:
  • przyznaje 120 darmowych minut na połączenia do największych ukraińskich operatorów (Kyivstar, Vodafone, Lifecell) oraz 10 GB do wykorzystania w Polsce dla klientów Play na Kartę – o sposobie aktywacji pakietu operator będzie informować dedykowaną komunikacją;
  • dla wszystkich klientów obniża o ponad 80 proc. z 29 gr/min na 5 gr/min stawkę za połączenia do największych ukraińskich operatorów (Kyivstar, Vodafone, Lifecell) aktywowaną przez klienta szybkim kodem USSD *111*201*1#.

Pakiety można łączyć. Szczegóły ofert znajdą się na dedykowanej stronie internetowej w języku polskim, jak i ukraińskim.

Orange Polska

Orange Polska i nju mobile od 25 lutego br. obniżają ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę o ponad 80 proc. - To wsparcie znacząco ułatwi kontakty mieszkającym w Polsce Ukraińcom z ich rodzinami i bliskimi pozostającymi w kraju - informuje operator.

Obniżka do 29 gr/min, czyli do stawki jak za połączenie krajowe, dotyczy wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i nju na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Chodzi zarówno o oferty na kartę, jak i abonament. Z tańszych rozmów można korzystać do 10 marca br.

Dla użytkowników Orange Flex przygotowano pakiet rozmów międzynarodowych na Ukrainę: 100 minut na 30 dni za 0 zł. Wystarczy wpisać kod UKRAINA w polu kody promocyjne w swojej aplikacji Flex, by odebrać bezpłatny pakiet.

W Orange Flex w każdym z pakietów social pass jest darmowy. Daje on możliwość korzystania z komunikatorów bez limitu GB, za darmo. W skład social pass wchodzą m.in. WhatsApp, Viber, Messenger, Facebook, Telegram, Twitter.

Plus

W momencie rosyjskiej agresji i wojny również operator sieci Plus wspiera wszystkich obywatel Ukrainy, którzy przebywają na terenie Polski i w ramach solidarności wprowadza od 24 lutego br. pakiet darmowych minut oraz obniża stawki za połączenia głosowe z Polski na Ukrainę ułatwiając tym samym komunikację z rodzinami pozostałymi w kraju.

Od 24 lutego Plus uruchamia następujące pakiety usług:
  • Bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie – jednorazowy pakiet dostępny dla użytkowników usług na kartę (włączany krótkim kodem *121*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia) i abonamentowych (włączany SMS-em o treści UKRAINA na numer 80125) i ważny przez 30 dni dla klientów ofert na kartę i do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego dla klientów ofert abonamentowych.
  • Nowa promocyjna stawka 19 gr/min połączenia do wszystkich sieci na Ukrainę – dostępna dla użytkowników wszystkich ofert na kartę oraz ofert abonamentowych, które weszły na rynek po 31 stycznia 2018 roku.
  • Darmowy jednorazowy pakiet 10 GB – do wykorzystania na terenie Polski, włączany na 30 dni dla klientów ofert na kartę krótkim kodem *136*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia, a dla klientów ofert abonamentowych do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego i włączany SMS-em o treści 10GB na numer 80125.

Cały czas dostępna jest też oferta Plus na Kartę stworzona specjalnie dla klientów z Ukrainy, w ramach której za 35 zł klient otrzymuje 30-dniowy pakiet cykliczny obejmujący:
1. wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
2. wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
3. pakiet internetowy 15 GB na krajową transmisję danych;
4. 1000 minut na wykonywanie połączeń międzynarodowych na numery komórkowe z Polski na Ukrainę do abonentów sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

Promocję o nazwie „Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę” można włączyć SMS-em o treści 35 wysłanym pod numer 80988

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...