reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dobra praca” 8 od Radia Tok FM

dodano: 2022-02-25 00:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Jak zapewnia nadawca, podcast „Dobra praca” na stałe wpisał się do oferty platformy Tok FM (Agora) - serwisu tokfm.pl i aplikacji Tok FM. Od końca stycznia 2022 roku można słuchać 8. serii, przygotowanej przez redakcję tokfm.pl we współpracy z OLX („Raport gospodarczy”, działania Tandem Media) z myślą o zatrudnionych, szukających zatrudnienia i zatrudniających, pracownikach działów HR i innych zainteresowanych budową ścieżki kariery. Tym razem w odcinkach „Dobrej pracy” poruszone zostaną m.in. kwestie efektywności zawodowej, motywacji pracowników, widełek płacowych, liderów w organizacji, a także zagadnienia z dziedziny gig economy. Ruszyła także seria „Dobry pracodawca”.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 26 stycznia 2022 roku na platformie Tok FM pojawił się pierwszy odcinek kolejnego, ósmego sezonu podcastu „Dobra praca”. Od kilku lat tworzy go redakcja tokfm.pl wspólnie z ekspertami OLX, opisując trendy na rynku pracy i przedstawiając porady, m.in. kiedy jest czas na zmianę pracy i jak do takiej zmiany się przygotować. Oprócz tego powstaje seria „Dobry pracodawca”, kierowana do menedżerów oraz właścicieli firm, poświęcona m.in. organizacji pracy i ścieżkom rozwoju pracowników (więcej tutaj)

- Miejsca pracy i nasz do niej stosunek czeka wielka redefinicja. Coraz więcej rozmawiamy i zastanawiamy się nad tym, czego właściwie potrzebujemy od tego miejsca. Relacji? Poczucia sensu? Pieniędzy? W pracy spędzamy tak wiele godzin, że warto zadbać o swój dobrostan i dobre samopoczucie podczas wykonywania obowiązków służbowych. I właśnie o tym, jak to zrobić, jest podcast „Dobra praca”

- tłumaczy Zuzanna Piechowicz, pomysłodawczyni i autorka cyklu.


Z 14 nowych odcinków „Dobrej pracy” i „Dobrego pracodawcy” słuchacze dowiedzą się m.in., jak utrzymać dobre relacje w miejscu pracy i co wpływa na efektywność działania zawodowego, jak motywować pracowników i jak skutecznie zarządzać zespołem. Zuzanna Piechowicz i Marzena Mazur, autorka cyklu „Dobry pracodawca”, analizują obecną sytuację na rynku pracy oraz pojawiające się na nim nowe trendy. 

Wraz ze startem ósmej serii „Dobra praca” zyskała też nowy wygląd strony głównej podcastu.

Za towarzyszącą cyklowi ofertę partnerską odpowiada Tandem Media, broker kinowo-radiowy Agory. Partnerem cyklu „Dobra praca” od chwili jego powstania jest OLX.

- Rynek pracy zmienia się dynamicznie, a wyścig o pracownika wygrywają ci pracodawcy, którzy potrafią uważnie wsłuchiwać się w rytm zmian - mówi Adam Marona, sales manager w serwisie OLX. - Przy okazji kolejnego sezonu podcastów realizowanego we współpracy z Tok FM zachęcamy, by w rynek pracy wsłuchiwać się wspólnie z nami. Cieszymy się, że możemy nadal współtworzyć tę wartościową audycję - dodaje.


Serie „Dobra praca” i „Dobry pracodawca” publikowane są na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej Tok FM i dostępne dla wszystkich internautów.  

- Nasi klienci coraz bardziej interesują się możliwością wykorzystania podcastów w komunikacji reklamowej - w mediamiksach kampanii wielu marek zajęły już one stałe miejsce. To oczywiście efekt trendów związanych z podcastami, a zwłaszcza ich rosnącej słuchalności - jak podawaliśmy w ostatnim badaniu Tandem Media „Słuchacz podcastów w Polsce” zasięg tygodniowy podcastów wzrósł znacząco z 17 proc. w 2020 do 21 proc. w 2021 roku, a miesięcznie tego medium słucha ponad 31 proc. internautów - wyjaśnia Maciej Moszczynski, dyrektor zarządzający Tandem Media. - OLX jest bez wątpienia jednym z pionierów komunikacji za pośrednictwem podcastów w naszym kraju - jesteśmy zbudowani konsekwencją, z jaką od kilku lat korzysta z oferty Tok FM w tym zakresie. Takie właśnie działanie pozwala na dopasowanie treści audio do potrzeb marketingowych biznesu w dłuższym i zmiennym horyzoncie czasowym - dodaje.


Cykl „Dobra praca” wspiera promocja na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM. Dodatkowo, seria jest promowana również na wybranych platformach streamingowych. Uzupełnienie działań na tokfm.pl stanowi sponsoring „Raportu gospodarczego” w Radiu Tok FM - OLX jest sponsorem odcinków tego programu ekonomicznego w Tok FM (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...