reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fundacja Radia Zet wspiera Ukraińców

dodano: 2022-02-25 01:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Fundacja Radia Zet W związku z atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę Fundacja Radia Zet, we współpracy z Radiem Zet (Eurozet/Agora), uruchamia akcję pomocową na rzecz ofiar wojny na Ukrainie i obywateli ukraińskich, którzy będą szukać schronienia w Polsce. Akcja jest nagłaśniania na antenie, a do udziału w niej zachęcają w mediach społecznościowych dziennikarze radia.

Fundacja Radia Zet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Solidaryzujemy się z Ukrainą, skąd tysiące ludzi uciekają przed wojną, szukając ratunku w naszym kraju. Dlatego rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy, które zgodnie z misją naszej fundacji przekażemy na najpilniejsze potrzeby związane z ochroną zdrowia ofiar wojny za naszą wschodnią granicą. Dziękujemy wszystkim operatorom telefonii komórkowych, którzy błyskawicznie pomogli nam zorganizować zbiórkę

- mówi Aneta Lejman, prezes Fundacji Radia Zet.


Przelewów na rzecz akcji można dokonywać za pomocą płatności elektronicznych, a link do nich znajduje się na stronie głównej radiozet.pl (przejdź na stronę). Od piątku, 25 lutego br. zostanie uruchomiona również zbiórka SMS-owa. Żeby pomóc należy wysłać SMS o treści „UKRAINA” pod numer 7245 (koszt: 2,46 zł + VAT).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...