reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Polsatu relacjonują wojnę na Ukrainie

dodano: 2022-02-25 03:02 | aktualizacja: 2022-02-25 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat News Jak informuje nadawca, widzowie kanałów Polsat News i Wydarzenia 24 mogą na bieżąco śledzić informacje dotyczące ataku wojsk rosyjskich na Ukrainę. W serwisie polsatnews.pl oraz na portalu interia.pl prowadzone są relacje „na żywo”, informacje publikowane są również na bieżąco na stronach społecznościowych polsatnews.pl oraz Interii na Twitterze i Facebooku. Informacje prezentowane są także we wszystkich wydaniach programu „Wydarzenia” (emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24).

Wydarzenia 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, 24 godziny na dobę na antenie kanału Polsat News widzowie mogą śledzić na bieżąco doniesienia o trwającym konflikcie, relacje reporterskie „na żywo” z kraju i ze świata, konferencje najważniejszych osób w Polsce i na świecie, wśród gości zapraszanych do programów - eksperci i politycy. Informacje prezentowane są non stop również w kanale Wydarzenia 24 oraz we wszystkich wydaniach programu „Wydarzenia” (emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24 - więcej tutaj). Z Ukrainy wydarzenia relacjonuje dziennikarz Polsatu News - Jacek Gasiński. Wysyłani są również kolejni reporterzy - Marek Czunkiewicz, Andrzej Wyrwiński, Marek Sygacz i Wojciech Krztoń.

Wydanie specjalne Polsat News można również śledzić w internecie w serwisie polsatnews.pl - tam także aktualizowana relacja „na żywo” dotycząca trwającego konfliktu Rosji z Ukrainą. Najnowsze informacje na bieżąco publikowane są również na kontach społecznościowych polsatnews.pl na Twitterze i Facebooku.

Interia na bieżąco informuje swoich użytkowników o sytuacji na Ukrainie. W najbardziej eksponowanym miejscu na stronie głównej znajduje się specjalna sekcja z bieżącymi tematami dotyczącymi konfliktu. Codziennie, od rana do nocy portal prowadzi relację „minuta po minucie”. Interia uruchomiła także raport specjalny, w którym są prezentowane najnowsze informacje dotyczące wydarzeń na Wschodzie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...