reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-21 - 2022-05-22

Sport w polskiej TV 26.02.2022

dodano: 2022-02-25 16:44 | aktualizacja: 2022-02-25 21:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Leeds United – Tottenham Hotspur. Transmisja live z Pucharu Świata w Lahti w Eurosporcie i TVP. Transmisja meczu finałowego WTA 1000 Qatar: Iga Świątek - Anett Kontaveit w CANAL+ Premium.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
Finał
Iga Świątek - Anett Kontaveit
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lech Poznań

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Stal Mielec
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Tottenham Hotspur

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lech Poznań

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Stal Mielec
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family
16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Watford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Detroit Pistons – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Aston Villa
Komentarz: Piotr Glamowski, Kamil Kosowski

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Detroit Pistons – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Real Madryt

Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca – Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC – Juventus FC

Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne

Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Blackburn Rovers – Queens Park Rangers
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
AFC Bournemouth – Stoke City
Komentarz: Dominik Guziak, Adam Targowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg – OGC Nice
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
CS Marítimo – Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca – Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg – OGC Nice
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
CS Marítimo – Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne

Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
1. przejazd slalomu mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Zjazd kobiet

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
2. przejazd slalomu mężczyzn

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

15:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Zawody

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy

20:00 Snooker: European Masters:
1/2 finału
 
Eurosport 2

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Sunny Valley:
Ski cross

12:00 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 7

13:30 Kolarstwo szosowe: Omloop Het Nieuwsblad:
Wyścig

16:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Omloop Het Nieuwsblad:
Wyścig
 
FightBox

19:00 Sporty walki: King of Kings:
Soslan Gasievi – Olegs Jemeljanovs

 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Floryda:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

 
nSport+

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne

Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport

05:00 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce – Stomil Olsztyn

14:45 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski: 
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Boks: Gala, Glasgow:
Josh Taylor – Jack Catterall

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Islam Makhachev – Bobby Green

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Chris Colbert – Hector Luis Garcia
 
Polsat Sport Extra

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Sunny Valley:
Ski cross

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
Finał
    
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Consar RCM Ravenna – Verona Volley

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – New England Revolution
    

04:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
Finał
 
Polsat Sport News

18:00 Wyścigi konne: Saudi Cup:
Zawody

19:00 Biathlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg sprinterski mężczyzn

22:00 Biathlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg sprinterski kobiet

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
DC United – Charlotte FC
 
Sportklub

23:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Fontana:
Wyścig

 
TVN

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy

 
TVP Sport

12:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Dębowski, Iwona Niedźwiedź

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lech Poznań

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

17:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS FunFloor Perła Lublin – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz

19:45 Sporty walki: Armia Fight Night 12:
Łukasz Stanek – Jacek Bednorz
Komentarz: Patryk Prokulski, Piotr Jagiełło

   
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – FC St. Pauli

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock – 1. FC Nürnberg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – FC Schalke 04

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Tunis – ES Sahel

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Sassuolo Calcio – AC Milan

15:00 Wyścigi samochodowe: Indycar, Grand Prix Firestone:
Trening

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja – Francja

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Leksands IF – Luleå Hockey

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Arminia Bielefeld

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Hertha BSC
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – FC Köln
Komentarz: Tomasz Górski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Mateusz Juza 

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Sagrada – Petroleos

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Jwaneng Galaxy – Belouizdad

17:45  Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia – Walia
Komentarz: Mariusz Liedel, Krzysztof Serafin

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Edmonton Oilers

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Washington Capitals

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Szymon Ratajczak 

18:30 Wyścigi samochodowe: Indycar, Grand Prix Firestone:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Jermakow

19:00 Sporty walki: KSW 67:
Phil De Fries – Darko Stosic
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
WAC – Zamalek

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Ahly – Mamelodi Sundowns

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Dynamo Drezno – SV Darmstadt 98

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – New York Rangers
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Montreal Canadiens

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Toronto Maple Leafs

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Tampa Bay Lightning

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Minnesota Wild

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Boston Bruins

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Colorado Avalanche

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – New York Islanders


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...