Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Leeds United – Tottenham Hotspur. Transmisja live z Pucharu Świata w Lahti w Eurosporcie i TVP. Transmisja meczu finałowego WTA 1000 Qatar:Iga Świątek - Anett Kontaveit w CANAL+ Premium.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Tenis: WTA World Tour, Doha: Finał Iga Świątek - Anett Kontaveit
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński CANAL+ Family
16:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Watford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Detroit Pistons – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski CANAL+ Now
16:00 Piłka nożna: Premier League: Brighton&Hove Albion – Aston Villa
Komentarz: Piotr Glamowski, Kamil Kosowski
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Detroit Pistons – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski Eleven Sports 1
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana Calcio – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: RCD Mallorca – Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana: Zjazd kobiet
12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen: 2. przejazd slalomu mężczyzn
13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
15:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti: Zawody
16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Konkurs drużynowy
20:00 Snooker: European Masters: 1/2 finału Eurosport 2
08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Sunny Valley: Ski cross
12:00 Kolarstwo szosowe: UAE Tour: Etap 7
13:30 Kolarstwo szosowe: Omloop Het Nieuwsblad: Wyścig
16:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Omloop Het Nieuwsblad: Wyścig FightBox
19:00 Sporty walki: King of Kings: Soslan Gasievi – Olegs Jemeljanovs
Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Floryda: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Metro
13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
20:30 Boks: Gala, Glasgow: Josh Taylor – Jack Catterall
01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Islam Makhachev – Bobby Green
04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: Chris Colbert – Hector Luis Garcia Polsat Sport Extra
08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Sunny Valley: Ski cross