reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Solidarni z Ukrainą” - koncert w kanałach TVP

dodano: 2022-02-26 07:52 | aktualizacja: 2022-02-26 11:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „Solidarni z Ukrainą” W związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę, w niedzielę, 27 lutego br. o godz. 17:30 w kanałach TVP1 i TVP Polonia oraz o godz. 21:00 w stacji TVP2 wyemitowany zostanie premierowo koncert „Solidarni z Ukrainą”, który w Warszawie, stolicy Polski, organizuje Telewizja Polska. Podczas niego prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla uciekających przed wojną Ukraińców. Wystąpią Wiktoria Gabor, Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Julia Balei, Ryszard Rynkowski, Filip Lato, Tomasz Karolak, Rafał Brzozowski, Sienna Gospel Choir, Feel, Blue Cafe, Pectus, Golden Life i Kombi.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Solidarni z Ukrainą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widowisko organizowane jest w ramach solidarności z Ukrainą, która padła ofiarą rosyjskiej agresji i dzielnie stawia opór najeźdźcy. W trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla Ukraińców uciekających przed wojną. - Liczymy na hojność i wielkie serca widzów Telewizji Polskiej. Pokażmy, że w tych trudnych chwilach jesteśmy razem z narodem ukraińskim! - zachęca nadawca.

Podczas koncertu, który odbędzie się w siedzibie TVP przy ulicy Jana Pawła Woronicza w Warszawie, wystąpią m.in.: Wiktoria Gabor, Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Julia Balei, Ryszard Rynkowski, Filip Lato, Tomasz Karolak, Rafał Brzozowski, Sienna Gospel Choir, Feel, Blue Cafe, Pectus, Golden Life i Kombi.

„Solidarni z Ukrainą” - emisja w niedzielę, 27 lutego 2022 roku o godz. 17:30 w kanałach TVP1 i TVP Polonia oraz o godz. 21:00 w stacji TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...