reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przygody w marcu w Boomerangu

dodano: 2022-02-26 12:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang W marcu br. kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom w ramach pasma „Przez świat z Grizzym i Lemingami” taki serial jak „Grizzy i Lemingi” (sezony 1., 2. i 3.), a w ramach pasma „Dino Lekcja” taką produkcję jak „Yabba Dabba Dinozaury!”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w marcu br. kanał Boomerang zaprasza na spędzenie czasu z niedźwiedziem Grizzym i zgrają niebieskich lemingów. Widzów czekać będzie podwójna dawka przygód: stacja wyemituje zarówno premierowe odcinki trzeciego sezonu, w których postaci podróżują dookoła świata, jak i maraton odcinków pokazywanych w minionych miesiącach. Boomerang proponuje również powrót do kultowych bohaterów w nowej odsłonie, czyli wyprodukowanego w 2019 roku serialu „Yabba Dabba Dinozaury!”.

Marzec 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Przez świat z Grizzym i Lemingami”:
„Grizzy i Lemingi” 1, 2 i 3
emisja: codziennie (od 7 marca br.) o 18:30

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu i maratonu odbędzie się w poniedziałek, 7 marca br. o godzinie 18:30. Premierowe odcinki trzeciego sezonu pokazują niedźwiedzia i jego niebieskich kompanów podczas podróży po świecie. W poprzednich sezonach bohaterowie zobaczyli Wielki Mur Chiński, a także dotarli na Antarktydę, gdzie poznali morsy. Tym razem trafiają do Szkocji i Amazonii, a harce rozpoczynają w szkockim zamku. W trakcie gonitw po komnatach odkrywają, że w zamku kryje się tajemniczy, magiczny przedmiot. Lemingi szybko zwęszą okazję do wykorzystania magii dla siebie, ale Grizzy również zauważa, że może być potężnym niedźwiedziem, któremu niestraszne lemingi. W ramach maratonu „Przez świat z Grizzym i lemingami” widzowie zobaczą także perypetie, które udowodnią, że bohaterom nie brakuje kreatywności w codziennych sytuacjach. Misiowi skończy się ulubiony czekoladowy krem. Jak przystało na prawdziwego łasucha, będzie musiał szybko uzupełnić brak: wymyśli pyszny czekoladowy deser z kokosem. Jednak w okolicy grasować będzie także jeszcze grupa innych smakoszy - niebieskie lemingi również będą miały chrapkę na coś słodkiego. W ten sposób wszyscy bohaterowie rozpoczną kulinarne pościgi (więcej tutaj).

„Dino Lekcja”:
„Yabba Dabba Dinozaury!”
emisja w soboty i niedziele (od 19 marca br.) o 10:00

Premiera pasma odbędzie się w sobotę, 19 marca br. o godzinie 10:00. „Yabba Dabba Doo!” - to słynny okrzyk Freda Flintstone’a z serialu „Flintstonowie” (więcej tutaj). Głównymi bohaterami byli nie tylko mieszkańcy jaskiń, ale także dinozaury - entuzjastyczni kompani ludzi. W serialu, który pojawi się na antenie Boomeranga, wiodące postaci to dzieci Flintstone’ów i Rubble’ów: Pebbles i Bamm-Bamm, wraz z przyjaznym psozaurem imieniem Dino. Kiedy rodzice nie patrzą, cała trójka wybiera się do oddalonej krainy dzikich dinozaurów i tam poznaje ich świat. Niektóre dinozaury są bardzo uzdolnione. W jednym z emitowanych odcinków Pebbles spotyka zmiennokształtnego dinozaura, który potrafi przekształcić się w dowolną postać. Obydwoje świetnie się bawią do momentu, kiedy dziewczynka zabiera nowego kumpla do domu, a on zaczyna zamieniać się we wszystkich członków rodziny. Bohaterka musi rozwiązać problem i odkręcić zamieszanie, które spowodował jej nowy towarzysz. W innym odcinku postaci zorientują się, że ich domek na drzewie został zajęty przez bardzo głośną dionzaurzycę Sopranę. Nie chcą z nią rozmawiać, ale nie chcą również stracić domku. Czy Pebbles i Bamm-Bammowi uda się rozwiązać dinozaurzy konflikt (więcej tutaj i tutaj)?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...