reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Milionerzy” 21 w telewizji TVN

dodano: 2022-02-26 13:17 | aktualizacja: 2022-02-26 14:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W poniedziałek, 28 lutego br. o godz. 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 21. sezonu teleturnieju „Milionerzy”, którego producentem jest Jake Vision. Program poprowadzi Hubert Urbański. 12 pytań, 3 koła ratunkowe i szansa na wygranie 1 miliona złotych. Zasiąść w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego może każdy. Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera?

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, zasady są niezwykle proste. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. W trakcie gry może skorzystać z trzech kół ratunkowych: pół na pół, pytania do publiczności i telefonu do przyjaciela. Główna wygrana wydaje się być w zasięgu ręki. Sama wiedza może jednak nie wystarczyć, by zdobyć upragniony 1 milion złotych. Która z czterech zaproponowanych odpowiedzi jest tą poprawną? Gdy emocje sięgają zenitu, pamięć bywa zawodna. Pewność siebie w połączeniu z wiedzą może być gotową receptą na sukces. Kto tym razem odważy się rozpocząć grę? Strategie na wygraną są różne. Walczyć do końca i ryzykować czy wycofać się w odpowiednim momencie z kwotą gwarantowaną? Hubert Urbański musi poznać ostateczną decyzję, ale czas na odpowiedź jest nieograniczony.

Nowy sezon to nowi zawodnicy oraz nowe pytania. Jak zapewnia nadawca, sprawdzona formuła programu gwarantuje wielkie emocje, a chętnych do gry nie brakuje. W końcu kto nie chciałby zostać milionerem (więcej tutaj)?
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery


„Milionerzy” - sezon 21., emisja od poniedziałku do czwartku (od 28 lutego 2022 roku) o godz. 20:55 w TVN. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...