reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szpital New Amsterdam" 2 w kanale Stopklatka

dodano: 2022-02-28 05:32 | aktualizacja: 2022-03-01 15:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Fox „Szpital New Amsterdam” We wtorek, 1 marca br. o godz. 22:05 w kanale Stopklatka wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu amerykańskiego serialu „Szpital New Amsterdam” („New Amsterdam”), którego producentami są Universal Television, Pico Creek Productions i Mount Moriah. W obsadzie znaleźli się Janet Montgomery, Freema Agyeman, Jocko Sims, Anupam Kher, Tyler Labine i Ryan Eggold. Inne serie tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji Fox i Stopklatka.

Fox „Szpital New Amsterdam”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial przedstawia losy charyzmatycznego lekarza, Maxa Goodwina (w tej roli Ryan Eggold). Od wtorku, 1 marca br. widzowie Stopklatki będą mogli po raz kolejny towarzyszyć bohaterom serialu w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek medycznych.

Nowy sezon to nowe wyzwania czekające na bohaterów serialu. Ambitny dyrektor, Max Goodwin, i  jego nieprzeciętny zespół lekarzy nieugięcie niosą pomoc pacjentom. Misja ratowania życia jest jednak ukazana inaczej niż w pierwszym sezonie. Twórcy serialu przedstawiają ją tym razem we wszystkich barwach, w jej słońcach, gdy udaje się pomóc chorej osobie, ale i w cieniach, gdy pomoc okazuje się niemożliwa. Drugi sezon przyniesie także zmiany w obsadzie i w życiu prywatnym Goodwina. Lekarz wreszcie otworzy swoje serce i zacznie żyć nie tylko pracą.

Najbliższymi współpracownikami oddanego dyrektora medycznego pozostaną onkolog doktor Helen Sharpe (Freema Agyeman), ordynator oddziału urazowego doktor Lauren Bloom (Janet Montgomery), kardiochirurg Floyd Reynolds (Jocko Sims), neurolog Vijay Kapoor (Anupam Kher) i psychiatra Iggy Frome (Tyler Labine), którego w nowym sezonie widzowie poznają nieco bliżej.

Drugi sezon „Szpitala New Amsterdam” rozpocznie się od wyjaśnienia dramatycznego wypadku karetki z finału pierwszego sezonu. Co stało się z lekarzami najstarszego szpitala w Ameryce? Jak wypadek wpłynie na placówkę? Co dalej z rodziną Maxa Goodwina? Odpowiedzi pojawią się we wtorek, 1 marca br. o godzinie 22:05 w Stopklatce (więcej tutaj).
 
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.


„Szpital New Amsterdam” - sezon 2., emisja we wtorki (od 1 marca 2022 roku) o godz. 22:05 w kanale Stopklatka. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Fox i Stopklatka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...