reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RTVS ogłosił start kanału informacyjnego :24

dodano: 2022-02-28 10:30 | aktualizacja: 2022-02-28 18:16
autor: RO | źródło: RTVS/satkurier.pl

RTVS 24 W związku z ogłoszeniem przez słowacki rząd sytuacji nadzwyczajnej na Słowacji, nadawca publiczny RTVS (Rozhlas a televize Slovenska) zmienił strukturę operacyjną jednego z kanałów telewizyjnych. Od poniedziałku, 28 lutego br. kanał Trojka nadaje całą dobę jako :24.

rtvs.sk
RTVS 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenie :24 ukazują się całodzienne relacje informacyjne na tematy z kraju i zagranicy, uzupełnione publicystyką, dokumentami, panelami dyskusyjnymi i innymi treściami.

W sytuacji kryzysowej spowodowanej przez wojnę na Ukrainie, RTVS zdecydowało się na znaczne rozszerzenie nadawania informacyjnego, aby obywatele Słowacji mogli przez cały dzień otrzymywać aktualne i sprawdzone informacje.
 

RTVS jest instytucją publiczną i w kontekście obecnej sytuacji kryzysowej jesteśmy jeszcze bardziej wyczuleni na naszą rolę społeczną i ogromną odpowiedzialność wobec społeczeństwa. Wojna za wschodnimi granicami Słowacji dotyka nas wszystkich

- czytamy w oświadczeniu RTVS.


W programie :24 nie zabraknie wystąpień na żywo urzędników państwowych, mówiących o bezpieczeństwie i aktualnej sytuacji politycznej. Kanał w półgodzinnych blokach będzie podawał wszystko, co aktualnie się dzieje, zwłaszcza na Ukrainie, ale także na Słowacji. Programy informacyjne obejmą tez dyskusje ekspertów z szeregów politologów, socjologów, naukowców i oczywiście polityków. Raporty będą uzupełniane analizami i komentarzami.

Nowy kanał :24 można odbierać w formie niezaszyfrowanej (FTA) z satelity Belintersat 1 (51,5°E). Dla widzów jest też prowadzona transmisja na żywo w Internecie ze strony rtvs.sk.

Parametry techniczne:
Belintersat 1 (51,5°E)
tp. - (11,230 GHz, pol. H, SR: 44990, FEC: 8/9; DVB-S2 / 8PSK)

ID: Trojkak
PID V: 1331 (MPEG-4 / SD)
PID A: 1333 (slk)
PID PCR: 1331
SID: 33
PID PMT: 1330
Provider: Fotelka.tv
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Przekaz kanału :24 (na pozycji programowej Trojka)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...