reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mistrz dowcipu” w TV4

dodano: 2022-03-02 22:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

TV4 TV 4 Czwórka „Mistrz dowcipu” W piątek, 4 marca br. o godz. 21:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Mistrz dowcipu”, którego producentem jest Medion Art Studio. Widowisko poprowadzi dziennikarz radiowy i telewizyjny, twórca kabaretowy i muzyk Roman Awiński, a w jury zasiądzie kabareciarz i artysta sceny stand-up Michał Pałubski. Jak zapowiada nadawca, „Mistrz dowcipu” to potężna dawka humoru, emocjonująca rywalizacja, a przede wszystkim dobra zabawa.

TV4 TV 4 Czwórka „Mistrz dowcipu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Mistrz dowcipu” to oryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu, z artystą sceny stand-up Michałem Pałubskim na czele. W programie występują osoby w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i różnych profesjach, które łączy zamiłowanie do opowiadania dowcipów oraz chęć spróbowania swoich sił przed szerszą widownią. Rywalizując o nagrody pieniężne oraz tytuł „Mistrza dowcipu”, uczestnicy muszą przekonać jury, że nie tylko potrafią opowiadać dowcipy, ale też mają osobowość.

Po każdym opowiedzianym kawale, jury, w którym oprócz Michała Pałubskiego zasiadają trzy wybrane z publiczności osoby, przeprowadza błyskawiczne głosowanie. Jeśli ocena jurorów jest pozytywna, uczestnik wygrywa określoną sumę pieniędzy i może opowiedzieć kolejny dowcip. Negatywna ocena jury kończy występ danego uczestnika, a prowadzący zaprasza na scenę kolejną osobę.

Rywalizacja dzieli się na trzy następujące po sobie etapy. W każdym z nich jeden uczestnik może opowiedzieć do pięciu kawałów. W pierwszym etapie, nazwanym „500 plus”, można zdobyć po 100 zł za każdy dowcip, który uzyska pozytywną ocenę większości jurorów, a w przypadku remisu - także dodatkowy, rozstrzygający głos przysługujący kierownikowi jury, Michałowi Pałubskiemu. Drugi etap to „Większa większość”, w którym można wygrać 300 zł za dowcip,  jeśli zagłosuje za nim troje z czwórki jurorów. Trzeci etap, „Zero sprzeciwu”, to możliwość wygrania 500 złotych za dowcip, pod warunkiem uzyskania jednogłośnej aprobaty jury. Łącznie w programie można wygrać 4500 złotych, przy czym uczestnicy, którzy odpadną na wcześniejszych etapach, odchodząc, zabierają ze sobą całą wygraną dotąd sumę.

W roli prowadzącego widowisko wystąpi dziennikarz radiowy i telewizyjny, twórca kabaretowy i muzyk - Roman Awiński. „Mistrza dowcipu” produkuje dla Czwórki Medion Art Studio. Reżyserem programu jest Szymon Łosiewicz, a jego producentką - Dorota Hawliczek.
 
Roman Awiński i Michał Pałubski w programie „Mistrz dowcipu”, foto: Robert Prach
Roman Awiński i Michał Pałubski w programie „Mistrz dowcipu”, foto: Robert Prach


„Mistrz dowcipu” - sezon 1., emisja w piątki (od 4 marca 2022 roku) o godz. 21:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...