reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boomerang: „Grizzy i Lemingi” 3 - nowe odcinki

dodano: 2022-03-03 06:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang „Grizzy i Lemingi” Co robią zwykłe niedźwiedzie? Przesypiają zimę, jedzą miód i wędrują po lesie. Jednak Grizzy nie jest zwykłym niedźwiedziem. Mieszka w domu po leśniczym i żyje jak król - dopóki do akcji nie wkroczą sprytne lemingi, które nieustannie będą płatać mu figle. Miś przeżyje jeszcze więcej przygód w trakcie podróży dookoła świata. Wszystko to w 3. sezonie francuskiego serialu animowanego „Grizzy i Lemingi” („Grizzy et les Lemmings”). Nowe odcinki serii i maraton poprzednich epizodów („Przez świat z Grizzym i Lemingami”) pojawią się od poniedziałku 7 marca br. o godz. 18:30 w stacji Boomerang. Wcześniejsze odcinki emitują kanały Puls 2, Cartoon Network i Boomerang.

Boomerang „Grizzy i Lemingi”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Perypetie Grizzy’ego i lemingów w sezonach pierwszym i drugim kreskówki miały miejsce w lesie, gdzie znajdował się dom głównego bohatera. Wszystkie zwierzątka ostrzyły sobie zęby na chatkę leśniczego, ale to właśnie Grizzy położył łapę na łakomym kąsku, jakim było komfortowe mieszkanie. Tylko jedna grupa zawadiaków nigdy się z tym nie pogodziła: niebieskie lemingi. W każdym odcinku będą wymyślały nowe sposoby, aby wykurzyć misia z chatki. W trzecim sezonie twórcy postanowili wynieść fabułę serialu i zawarte w niej figle na wyższy poziom: wysłali bohaterów w podróż dookoła świata. Postaci odwiedziły miejsca takie jak Chiny czy Antarktyda. Odcinki trzeciego sezonu będą ponownie emitowane w marcowym maratonie „Przez świat z Grizzym i Lemingami”.

W ramach maratonu odbędzie się również premiera nowych epizodów podróżniczego sezonu. Tym razem bohaterowie wybiorą się m.in. do Szkocji i Amazonii. Choć okoliczności przyrody będą sprzyjać poznawaniu nowych miejsc, miś i niebieskie stworki skupią się na tym, co zawsze: spektakularnych gonitwach i psikusach. Lemingi spotkają nietoperze, które miałyby zaczepiać misia. Sprytny Grizzy zapali światło w pomieszczeniu, a nietoperze pójdą spać. Jednak lemingi wejdą w posiadanie magicznego przedmiotu, który pozwoli sterować obrotami Ziemi. Wystarczy jeden tylko ruch czarodziejskiego obiektu: wszędzie zapanuje noc, a nietoperze się obudzą. W innych odcinkach postaci poznają skoczne żaby, muzykalną papugę i zagrają w pinballa.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Grizzy i Lemingi” odbędzie się w poniedziałek, 7 marca br. o godzinie 18:30 w Boomerangu. Premiera odbędzie się w ramach maratonu „Przez świat z Grizzym i lemingami”. Jego emisja rozpocznie się również w poniedziałek, 7 marca br. o godzinie 18:30. Emisja odbywać się będzie codziennie o godzinie 18:30 w Boomerangu (więcej tutaj).

„Grizzy i Lemingi” - sezon 3., nowe odcinki, emisja codziennie (od 7 marca 2022 roku) o godz. 18:30 w kanale Boomerang. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Puls 2, Cartoon Network i Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...