reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-30 - 2022-12-01

Sport w polskiej TV 6.03.2022

dodano: 2022-03-05 14:22 | aktualizacja: 2022-03-05 21:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Premier League: Manchester City – Manchester United. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Górnik Łęczna
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks – Phoenix Suns
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Górnik Łęczna
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

15:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
Finał
Komentarz: Tomasz Wolfke, Michał Lewandowski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Empoli FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – AC Milan

Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – RCD Mallorca
Komentarz: Michał Wszołek, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Venezia FC – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OSC Lille – Clermont Foot 63
Komentarz: Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Paços de Ferreira – FC Porto

Komentarz: Michał Świerżyński, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Empoli FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OSC Lille – Clermont Foot 63
Komentarz: Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Paços de Ferreira – FC Porto

Komentarz: Michał Świerżyński, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

07:50 Snowboard: Puchar Świata, Bakuriani:
Slopestyle

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
1. przejazd slalomu giganta kobiet
    
11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell:
Supergigant mężczyzn

12:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
2. przejazd slalomu giganta kobiet
    

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Welsh Open:
Finał
 
Eurosport 2

09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs skoków mężczyzn

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn

15:10 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 1
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, Nairobi: 
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Orlando: 
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

23:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Las Vegas:
Wyścig

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
KGHM Metraco Górnik Polkowice – Dreman Futsal Opole Komprachcice
Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Wojciech Jagoda

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Bitci Baskonia

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – AS Monaco

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Heracles Almelo

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – RKC Waalwijk
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Livingston FC – Celtic FC

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – AC Sparta Praga
 
Polsat Sport

07:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Szwajcaria – Korea Południowa

10:00 Parabiegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź

03:00 (nd/pn) Parabiegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody
 
Polsat Sport Extra

09:30 Parahokej: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Włochy – Słowacja

12:35 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Legia Warszawa – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

04:30 (nd/pn) Parasnowboard: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody
 
Polsat Sport Fight

07:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Kanada – Łotwa

15:00 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia:
Finał
 
Polsat Sport News

11:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Ceremonia medalowa

12:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Ceremonia medalowa

13:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

02:30 (nd/pn) Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Łotwa – Estonia
 
Super Polsat

02:30 (nd/pn) Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Łotwa – Estonia


 
Sportklub

04:10 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaş – Frutti Extra Bursaspor

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko – Semt77 Yalovaspor

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andora – Río Breogán

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Saragossa – Herbalife Gran Canaria
 
TVN

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Bieg Wazów:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

10:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata Juniorów:
1. seria konkursu drużyn mieszanych
Komentarz: Michał Chmielewski, Maciej Piotrowski

10:45 Biegi narciarskie: Ski Classics - Bieg Wazów:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

11:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata Juniorów:
2. seria konkursu drużyn mieszanych
Komentarz: Michał Chmielewski, Maciej Piotrowski

12:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Bieg Wazów:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

13:45 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

17:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
Komentarz: Aleksander Roj

19:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Torus Wybrzeże Gdańsk – Górnik Zabrze
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik 
   
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Deportivo Alaves – FC Barcelona

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League: 
Arsenal FC – Birmingham City

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – SC Freiburg

Komentarz: Adam Drygalski 

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Werder Brema – Dynamo Drezno
​​​​​​​Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – SSV Jahn Regensburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – FC Ingolstadt 04

13:45 Dart: UK Open:
Dzień 3
Komentarz: Jakub Łokietek

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg – Bergischer HC

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan – SSC Napoli

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund

Komentarz: Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: 
Bayern Monachium – 1. FC Köln

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC DHfK Leipzig – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Exeter Chiefs – Sale Sharks

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Royal Leopards – Al Ittihad

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Los Angeles Kings

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – St. Louis Blues

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Dallas Stars

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Seattle Kraken

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – New York Rangers

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – San Jose Sharks

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Ottawa Senators


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...