reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

JOJ przygotowuje własną telewizję informacyjną

dodano: 2022-03-05 14:57
autor: RO | źródło: parabola.cz/zive.aktuality.sk

JOJ 24 Na Słowacji szykuje się do startu kolejny kanał informacyjny, a to oznacza, że konkurencja w tym segmencie mocno się nasili. Grupa JOJ złożyła wniosek do regulatora medialnego RVR (Rada ds. Nadawania i Retransmisji) o udzielenie koncesji na nadawanie kanału o roboczej nazwie JOJ 24.

TV JOJ


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualnie na słowackim rynku działa prywatny kanał informacyjny TA3, a od poniedziałku, 28 lutego br. również tymczasowy kanał RTVS 24 (:24) od publicznej telewizji RTVS (Rozhlas a televize Slovenska).

Ponadto słowaccy widzowie mogą oglądać czeskie stacje ČT 24, CNN Prima NEWS oraz szereg zagranicznych, takich jak BBC World News, Sky News, CNN International, Euronews i France 24.

Ramówkę JOJ 24 mają wypełnić w 80 proc. wiadomości, a 20 proc. obejmie publicystyka. Od niedawna nadawca JOJ TV zaczął oferować nowe podcasty, które powstają w studiu, gdzie umieszczono duże logo „24”. Według pojawiających się spekulacji, może to być logotyp nowej stacji informacyjnej.

Nad nową stacją pracuje również grupa Markíza. Powodem tego kroku jest ogromne zapotrzebowanie na reklamę telewizyjną. Z tego powodu np. czeska Prima uruchomiła stacje Prima Star i Prima Show.

Źródło: parabola.cz  aktuality.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...