reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

JOJ przygotowuje własną telewizję informacyjną

dodano: 2022-03-05 14:57
autor: RO | źródło: parabola.cz/zive.aktuality.sk

JOJ 24 Na Słowacji szykuje się do startu kolejny kanał informacyjny, a to oznacza, że konkurencja w tym segmencie mocno się nasili. Grupa JOJ złożyła wniosek do regulatora medialnego RVR (Rada ds. Nadawania i Retransmisji) o udzielenie koncesji na nadawanie kanału o roboczej nazwie JOJ 24.

TV JOJ


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualnie na słowackim rynku działa prywatny kanał informacyjny TA3, a od poniedziałku, 28 lutego br. również tymczasowy kanał RTVS 24 (:24) od publicznej telewizji RTVS (Rozhlas a televize Slovenska).

Ponadto słowaccy widzowie mogą oglądać czeskie stacje ČT 24, CNN Prima NEWS oraz szereg zagranicznych, takich jak BBC World News, Sky News, CNN International, Euronews i France 24.

Ramówkę JOJ 24 mają wypełnić w 80 proc. wiadomości, a 20 proc. obejmie publicystyka. Od niedawna nadawca JOJ TV zaczął oferować nowe podcasty, które powstają w studiu, gdzie umieszczono duże logo „24”. Według pojawiających się spekulacji, może to być logotyp nowej stacji informacyjnej.

Nad nową stacją pracuje również grupa Markíza. Powodem tego kroku jest ogromne zapotrzebowanie na reklamę telewizyjną. Z tego powodu np. czeska Prima uruchomiła stacje Prima Star i Prima Show.

Źródło: parabola.cz  aktuality.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...