reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Leitner w „Power of Love. Polska” w Zoom TV

dodano: 2022-03-07 01:14 | aktualizacja: 2022-03-07 19:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Zoom TV „Power of Love. Polska” W niedzielę, 20 marca br. o godz. 18:00 w kanale Zoom TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Power of Love. Polska”, opartego na tureckim formacie „Kısmetse Olur” (z angielskiego „Power of Love”). Zaplanowano łącznie 75 odcinków. Zdjęcia do randkowego programu realizowane będą w Stambule, w Turcji. Za produkcję odpowiada firma Production House, we współpracy z 03 Productions. Program będą mogli również oglądać użytkownicy serwisu VOD Filmbox+.

Zoom TV „Power of Love. Polska”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polską edycję randkowego widowiska „Power of Love” w Zoom TV poprowadzi Małgorzata Leitner, menedżerka, bizneswoman i założycielka agencji modelek i gwiazd. Pierwszy odcinek „Power of Love. Polska” wyemitowany zostanie premierowo w niedzielę, 20 marca br. o godzinie 18:00.

Właścicielka i szefowa międzynarodowej agencji modelek i gwiazd Małgorzata Leitner w marcu br. poprowadzi polską edycję randkowego reality show „Power of Love”, w którym do zgarnięcia będą nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki. „Power of Love. Polska” to format turecki, który realizowany był w kilkunastu innych krajach. Program jest nowością w wiosennej ramówce Zoom TV.

- Z wielkim entuzjazmem podeszłam do złożonej mi propozycji, aby zostać prowadzącą „Power of Love. Polska”. Nie wahałam się ani chwili. Polegam na swojej intuicji, a ona podpowiada mi, że będzie to niesamowita przygoda i ciekawy eksperyment. Czy możliwe jest, aby odnaleźć drugą połowę, poznając się poprzez ekran, w domu naszpikowanym kamerami? Tego jeszcze nie wiem, ale jedno jest pewne: na widzów czekać będzie potężna dawka emocji. A nie ma nic bardziej elektryzującego niż zauroczenie i miłość

- mówi o swoim udziale w programie „Power of Love. Polska” Małgorzata Leitner.


Małgorzata Leitner jest agentką modelek i gwiazd. Właścicielką i szefową międzynarodowej agencji zarządzania talentami. Współpracowała dotychczas m.in. z Katarzyną Struss, Karoliną Pisarek czy Sandrą Kubicką. W ramach swojej agencji prowadzi również Szkołę Avant School, której misją jest przekazanie wiedzy i doświadczenia młodym dziewczynom, które dopiero wchodzą w świat show-biznesu. Leitner jest również współautorką książki o teorii ekonomii oraz bestselleru „Dobre uczennice zostają top modelkami”. Otrzymała nagrodę „Businesswoman Awards” „Lider wśród agencji modelek” oraz znalazła się w rankingu „Top 10 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce” według „Pulsu Biznesu”. W młodości trenowała pływanie i chciała zostać zawodową pływaczką. Ukończyła studia doktoranckie w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej (SGH) z teorii systemów ekonomicznych.

Jak zapowiada nadawca, „Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne widowisko. Weźmie w nim udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno - wszyscy pragną znaleźć miłość swojego życia. Uczestnicy, zamknięci w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, będą się ze sobą kontaktować za pośrednictwem ekranu. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

„Power of Love. Polska” wystartuje w niedzielę, 20 marca br. o godzinie 18:00 w Zoom TV (dodajmy, że wcześniej nadawca zapowiadał start na niedzielę, 13 marca br.). Emisje odbywać się będą od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00, a w niedziele o godzinie 18:00. Dodatkowo widowisko będzie można oglądać na platformie Filmbox+. Zaplanowano łącznie 75 odcinków. Zdjęcia do programu realizowane będą w Stambule (więcej tutaj).
 
Małgorzata Leitner w programie „Power of Love. Polska”, foto: Kino Polska TV
Małgorzata Leitner w programie „Power of Love. Polska”, foto: Kino Polska TV


„Power of Love. Polska” - sezon 1., emisja od poniedziałku do soboty o godz. 21:00 i w niedziele (od 20 marca 2022 roku) o godz. 18:00 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...