reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV świętuje Dzień Kobiet

dodano: 2022-02-16 10:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Romance TV

Romance TV Romance TVnajbardziej kobieca telewizja – świętuje Międzynarodowy Dzień Kobiet z przytupem! W tym roku stacja wyemituje premierowo inspirującą komedię romantyczną „Cały czas prosto” o Tanji, która zaczyna nowy etap swojego życia i doświadcza wolności, o której marzyła od zawsze. Zapraszamy do oglądania nie tylko panie, ale i panów.

Romance TV
Caly Czas Prosto 8 marca romance TV 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wtorek 8 marca o godz. 20:00 Romance TV uczci Międzynarodowy Dzień Kobiet telewizyjną premierą komedii romantycznej „Cały czas prosto”.

Jej bohaterką jest Tanja, dekoratorka witryn sklepowych, która czuje się odstawiona na boczny tor, zawodowo i prywatnie. Ale jest dzielna i nie poddaje się, mimo że świat chce ją rzucić na kolana. Nie wypalają kolejne zlecenia, więc Tanja, pełna entuzjazmu, zapisuje się na internetowy kurs dla akwizytorów. Jest zajęta sobą tak bardzo, że zaniedbuje najważniejsze osoby ze swojego otoczenia – córkę i przyjaciół – i zostaje sama. Na imprezie w końcu poznaje Nicka, który ma około trzydziestu lat i ogromnie jej się podoba. Wydaje się, że przed Tanją świetlana przyszłość: nowy kontrakt zawodowy i nowa miłość. Czy opłacało się postawić wszystko na jedną kartę?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...