reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kina Helios: Bezpłatne filmy dla dzieci z Ukrainy

dodano: 2022-03-07 05:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Helios Od piątku, 4 marca br. kina Helios (Agora) wyświetlają filmy dla dzieci, w ukraińskiej wersji językowej. Seanse dla najmłodszych widzów i ich opiekunów, którzy w ostatnich dniach licznie przybywają z objętej wojną Ukrainy, będą odbywały się we wszystkich multipleksach sieci Helios w całej Polsce. Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są w kasach kin. Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland, pierwszym tytułem, jaki został wyświetlony, jest amerykański film „Kosmiczny mecz: Nowa era” („Space Jam: A New Legacy”).

Helios


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ciągu ostatniego tygodnia do Polski uciekło już kilkaset tysięcy uchodźców z Ukrainy, wśród których liczną grupę stanowią dzieci. Sieć kin Helios postanowiła choć na chwilę pomóc im oderwać się od dramatycznych wydarzeń, które stały się ich udziałem w ostatnim czasie. Od piątku, 4 marca br. multipleksy Helios prezentują filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce. Zaplanowano co najmniej jeden seans dziennie przez cały tydzień, w każdym kinie w całym kraju.  

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland, pierwszym tytułem, jaki został wyświetlony, jest film „Kosmiczny mecz: Nowa era”, w którym dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będą mistrz NBA (National Basketball Association) LeBron James oraz Królik Bugs i jego przyjaciele.  

Jak czytamy w komunikacie, bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są tylko w kasach kin. W związku z ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku większych grup, sieć prosi o bezpośredni kontakt z wybranym kinem. Wyłącznie potwierdzona rezerwacja e-mailowa lub telefoniczna gwarantuje wejście na seans, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...