reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kina Helios: Bezpłatne filmy dla dzieci z Ukrainy

dodano: 2022-03-07 05:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Helios Od piątku, 4 marca br. kina Helios (Agora) wyświetlają filmy dla dzieci, w ukraińskiej wersji językowej. Seanse dla najmłodszych widzów i ich opiekunów, którzy w ostatnich dniach licznie przybywają z objętej wojną Ukrainy, będą odbywały się we wszystkich multipleksach sieci Helios w całej Polsce. Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są w kasach kin. Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland, pierwszym tytułem, jaki został wyświetlony, jest amerykański film „Kosmiczny mecz: Nowa era” („Space Jam: A New Legacy”).

Helios


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ciągu ostatniego tygodnia do Polski uciekło już kilkaset tysięcy uchodźców z Ukrainy, wśród których liczną grupę stanowią dzieci. Sieć kin Helios postanowiła choć na chwilę pomóc im oderwać się od dramatycznych wydarzeń, które stały się ich udziałem w ostatnim czasie. Od piątku, 4 marca br. multipleksy Helios prezentują filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce. Zaplanowano co najmniej jeden seans dziennie przez cały tydzień, w każdym kinie w całym kraju.  

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland, pierwszym tytułem, jaki został wyświetlony, jest film „Kosmiczny mecz: Nowa era”, w którym dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będą mistrz NBA (National Basketball Association) LeBron James oraz Królik Bugs i jego przyjaciele.  

Jak czytamy w komunikacie, bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są tylko w kasach kin. W związku z ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku większych grup, sieć prosi o bezpośredni kontakt z wybranym kinem. Wyłącznie potwierdzona rezerwacja e-mailowa lub telefoniczna gwarantuje wejście na seans, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...