reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NHK World-Japan i Euronews nadal działają w Rosji

dodano: 2022-03-07 17:21
autor: RO | źródło: obob.tv/satkurier.pl

kanały telewizja pilot telewizor TV Z zagranicznych kanałów informacyjnych w Rosji ciągle nadają NHK World-Japan i Euronews. W ostatnich dniach wielu kluczowych operatorów satelitarnych i kablowych w Rosji wyłączyło ze swoich pakietów BBC World News, CNN, France 24 czy Deutsche Welle.

https://www.azadliq.az/wp-content/uploads/2018/07/spt-420254092.jpg
Telewizja pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rosyjskie sankcje obejmują wszystkie media, które prezentują inny niż rosyjski punkt widzenia na wojnę w Ukrainie, która została wywołana napaścią rosyjskich wojsk. Ponadto są zamykane niezależne media w Rosji. TV Dożd czy Echo Moskwy przestały już nadawać.

NHK World-Japan prowadzi emisję w języku angielskim i dość szczegółowo przybliża obecne starcie Rosji z Ukrainą. Kanał jest obecny w największej rosyjskiej platformie Trikolor.

Władze rosyjskie tolerują również Euronews, mimo że ten kanał publikuje treści w języku rosyjskim. Władze Rosji tolerują nadawcę z Francji, ponieważ jego mniejszościowym udziałowcem jest Wszechrosyjska Państwowa Kompania Telewizyjna i Radiowa (WGTRK), główny publiczny nadawca na terenie Federacji Rosyjskiej.

Na Euronews pojawia się wiele doniesień wobec krytycznych działań Rosji na Ukrainie, także na wersji rosyjskiej, która jest dostępna dla abonentów Trikolor i NTV Plus z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E).

Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...