reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fungisy!” 2 i 3 w Cartoon Network

dodano: 2022-03-09 20:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Fungisy!” Seth i przyjaciele w nowych przygodach. Premierowe odcinki amerykańskiego serialu animowanego „Fungisy!” („The Fungies!”, sezony 2. i 3.) pojawią się w Cartoon Network - nowe odcinki zadebiutują w poniedziałek, 14 marca br. W miasteczku zamieszkiwanym przez wesołe grzybki znajduje się też dinozaurzyca Pam i inni nietuzinkowi bohaterowie. W premierowych epizodach będą poszukiwać zagubionych bliźniąt i umykać przed grupą krabów. Emisja nowych odcinków wypełnionej optymizmem animacji odbywać się będzie od poniedziałku, 14 marca br. o godz. 19:50. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HBO2 i Cartoon Network.

Cartoon Network „Fungisy!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prehistoryczną Ziemię zamieszkują głównie dinozaury. Jednak oprócz wielkich stworzeń na obrzeżach lasów znajdują się jeszcze inni bohaterowie: to kolorowe grzybki Fungisy. Żyją w miasteczku Fungisowo i w każdym odcinku są gotowe na kolejne perypetie. Główny bohater to 6-letni Seth, który chodzi do szkoły wraz z innymi małymi Fungisami. Uwielbia odkrywać świat - pewnego razu wybrał się nawet w kosmos. Jest entuzjastycznym odkrywcą, a nauka to jego pasja. Do udziału w zabawach namawia koleżankę Cytrynkę, kolegę Nevina i resztę klasy.

Pierwszy z premierowych odcinków zacznie się od gonitwy z niecnymi krabami. Chcą zdobyć muszelkę, którą ma w uchu artysta Pascal. Dzięki niej posiada super słuch. Teraz inne postaci też marzą o tym, by zyskać taką moc. Dobra kondycja przyda im się również do opieki nad Bliźniakami. Młodsze rodzeństwo Setha to radosne rozrabiaki. Starszy brat pozwala im na zabawy w pojedynkę - wierzy, że opieka będzie łatwiejsza. Ale Bliźniaki są sprytniejsze i szybko uciekają. Pascal i główny bohater kreskówki wyruszają na poszukiwania (więcej tutaj)

„Fungisy!” - sezony 2. i 3., emisja od poniedziałku do piątku (od 14 marca 2022 roku) o godz. 19:50 w Cartoon Network. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HBO2 i Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...