reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-25 - 2022-09-26

Sport w polskiej TV 10.03.2022

dodano: 2022-03-09 15:37 | aktualizacja: 2022-03-10 13:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: FC Barcelona – Galatasaray SK. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wells tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

20:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
1. runda
Magdalena Fręch - Mayar Sherif
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

20:00 Ashlyn Krueger - Yulia Putintseva, CANAL+ online
22:00 Daria Saville - Shuai Zhang, CANAL+ online

01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets

 
CANAL+ Sport 2

20:30 Piłka nożna: Premier League: 
Norwich City – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

00:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Sloane Stephens - Naomi Osaka
Komentarz: Maciej Zaręba, Adam Molenda

01:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Magda Linette - Andrea Petkovic
Komentarz: Maciej Zaręba, Adam Molenda

03:00 Nuria Parrizas Diaz - Shelby Rogers, CANAL+ online
 
CANAL+ Family

20:30 Piłka nożna: Premier League: 
Southampton FC – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Now

20:30 Piłka nożna: Premier League: 
Wolverhampton Wanderers - Watford FC

 
Eurosport 1

09:00 Snooker: Turkish Masters:
Dzień 4

14:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 5

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno-Adriatico:
Etap 4

18:00 Snooker: Turkish Masters:
Dzień 4
 
Eurosport 2

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Bieg sprinterski mężczyzn

16:00 Snooker: Turkish Masters:
Dzień 4
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Galatasaray NEF – Hapoel U-NET Holon
Komentarz: Bartosz Tomczak, Waldemar Kijanowski

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
BAXI Manresa – Nutribullet Treviso
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

03:55 (cz/pt) Parasnowboard: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022::
Finał slalomu kobiet i mężczyzn


 
Polsat Sport

12:00 Paranarciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody

14:30 Biathlon: Pucharu Świata, Otepää:
Bieg sprinterski mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Słupsk – Enea Zastal BC Zielona Góra

22:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

00:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

03:00 (cz/pt) Parabiathlon: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody

 
Polsat Sport Extra

12:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Korea Południowa – Szwecja

20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

03:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

04:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda
 
Polsat Sport Fight

07:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Wielka Brytania – Łotwa

12:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Słowacja – Estonia
 
Polsat Sport News

07:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Korea Południowa – USA

11:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Ceremonia medalowa

12:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Łotwa – Chiny

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Trentino Itas – Berlin Recycling Volleys

03:00 (pt/so) Paranarciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody
 
Super Polsat

03:00 (pt/so) Paranarciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody


 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Shenzhen Leopards – Xinjiang Flying Tigers
Komentarz: Jakub Ryś
 
TVP Sport

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Vikersund:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń   
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Sevilla FC – West Ham United

Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Vitesse – AS Roma
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mariusz Moński 

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Partizan Belgrad – Feyenoord Rotterdam
Komentarz: Dawid Szymczak 

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
PAOK – KAA Gent

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
SK Slavia Praga – LASK Linz

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Frölunda HC – Växjö Lakers HC

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
TuS N-Lübbecke – GWD Minden

20:00 Dart: 2022 Premier League Darts:
Zawody

20:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
West Ham United – Chelsea FC

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Atalanta BC – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Barcelona – Galatasaray SK
Komentarz: Piotr Domagała, Radosław Przybysz

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Braga – AS Monaco

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – FK Crvena Zvezda
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Leicester City – Stade Rennais
Komentarz: Kamil Kania, Michał Borkowski 

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Olympique Marsylia – FC Basel 1893
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Skwierawski 

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
PSV Eindhoven – FC Kopenhaga

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Bodø/Glimt – AZ Alkmaar

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Chicago Blackhawks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Vegas Golden Knights

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Colorado Avalanche

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Minnesota Wild

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Philadelphia Flyers

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Winnipeg Jets

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Seattle Kraken

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Arizona Coyotes

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Columbus Blue Jackets

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Anaheim Ducks

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – New York Rangers

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Tampa Bay Lightning

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – San Jose Sharks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...