reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-29 - 2022-05-30

Sport w polskiej TV 12.03.2022

dodano: 2022-03-11 11:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Brighton&Hove Albion – Liverpool FC. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wells tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Pogoń Szczecin

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow 
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow 

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Liverpool FC

Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC – Burnley FC
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:30 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda

22:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow 
 
CANAL+ Family

20:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda

 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – OGC Nice
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Paweł Grabowski

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Herbalife Gran Canaria – Unicaja Malaga
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana 1919 – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Empoli FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Cagliari Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – OGC Nice
K​​​​​omentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Málaga CF– SD Ponferradina
Komentarz: Michał Wszołek, Krzysztof Rot
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – RCD Espanyol
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Petereborough United – Stoke City
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Barnsley FC – Fulham FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Petereborough United – Stoke City
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Málaga CF – SD Ponferradina
Komentarz: Michał Wszołek, Krzysztof Rot
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gorza:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
1. przejazd slalomu kobiet

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gorza:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 7

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno-Adriatico:
Etap 6

18:00 Snooker: Turkish Masters:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

13:00 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

13:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
2. przejazd slalomu kobiet

15:05 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Bieg ze startu wspólnego kobiet
 
Fightklub

02:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC - Fight Night New York 2:
Jarod Grant – Anthony Retic

 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Elche CF
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Celta Vigo
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

12:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Ceremonia medalowa

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
New England Revolution – Real Salt Lake
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Odra Opole – Arka Gdynia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Stal Nysa

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

01:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Thiago Santos – Magomed Ankalaev; 
Marlon Moraes – Song Yadong


04:00 (so/nd) Parahokej: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Finał
 
Polsat Sport Extra

06:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

11:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Ceremonia medalowa

12:45 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

15:00 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

22:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

01:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

03:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda
 
Polsat Sport Fight

13:00 Parahokej: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Mecz o 3. miejsce

19:00 Sporty walki: FEN 39: 
Oli Thompson – Michał Andryszak

03:00 (so/nd) Parabiegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Sztafeta mieszana
 
Polsat Sport News

07:0 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Chiny – Szwecja

12:15 Łyżwiarstwo szybkie: Pucharu Świata, Heerenveen:
Zawody 

01:25 (so/nd) Paranarciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: 
Zawody
 
Super Polsat

06:00 Parabiegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Zawody

20:00 Sporty walki: FEN 39: 
Oli Thompson – Michał Andryszak
 
Sportklub

08:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Nanjing Tongxi Monkey King – Qingdao Eagles

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Semt77 Yalovaspor – Galatasaray NEF

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Icrypex – Pinar Karsiyaka


16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Frutti Extra Bursaspor – Türk Telekom

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa

22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Avondale:
Wyścig
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Vikersund:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec – AZS UJ Kraków
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

13:30 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Zakopane:
Konkurs indywidualny 
Komentarz: Michał Regulski, Apoloniusz Tajner

16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Vikersund:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

03:00 (so/nd) Sporty walki: Belletor 276:
Adam Borics – Mads Burnell
Komentarz: Patryk Prokulski
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Reading FC – Manchester United

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Bayern München
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Dynamo Drezno – FC St. Pauli

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – Fortuna Düsseldorf

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – Erzgebirge Aue

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Sahel – ES Tunis

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mamelodi Sundowns – Al Ahly

14:30 Piłka nożna kobiet: Coppa Italia Femminile:
AC Milan – Juventus FC

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Växjö Lakers – HC Luleå Hockey

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy – Szkocja

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium 

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg – VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – VfB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak 

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Petroleos – Sagrada

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Horoya – Raja

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia – Irlandia
Komentarz: Mariusz Liedel

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – St. Louis Blues

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Hertha BSC
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Setif – Amazulu

20:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U20:
Anglia – Irlandia

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim – SV Werder Brema
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Philadelphia Flyers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Arizona Coyotes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Detroit Red Wings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Seattle Kraken

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Anaheim Ducks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Chicago Blackhawks

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – New York Rangers

03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Los Angeles Kings

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Tampa Bay Lightning


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...