reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sat Film: 4 nowe kanały od TVP i Tier Investment

dodano: 2022-03-12 14:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film W ostatnich dniach oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o 4 nowe kanały. Abonenci zyskali dostęp do 2 stacji Telewizji Polskiej - TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV), oraz 2 z portfolio Tier Investment - News24 HD i Biznes24 HD. Kanały dostępne są w pakiecie Standard HD.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
News24 HD to wspólny projekt firmy Astro i funduszu ASI Tech Tier Investment (Tier Investment). Stacja bazuje na projekcie kanału Next 24/7 HD, który nigdy nie rozpoczął nadawania. W ramówce News24 HD widzowie znajdą programy informacyjne i publicystyczne, prezentujące informacje o wydarzeniach w kraju i na świecie. Kanał oficjalne nadawanie rozpoczął we wtorek, 1 marca br. (więcej tutaj). Stacja w sieci Sat Film znalazła się na pozycji numer 173.

Biznes24 HD to kanał poświęcony tematykom finansów osobistych, rynków, gospodarki oraz zarządzania, omawianych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i programach poradnikowych czy publicystycznych. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2020 roku. Za projektem kanału Biznes24 HD stoją obecnie dziennikarz Roman Młodkowski i fundusz ASI Tech Tier Investment (Tier Investment) (więcej tutaj). Stacja w sieci Sat Film znalazła się na pozycji numer 174.

Biełsat TV (Belsat TV) to stacja TVP o profilu ogólnym. Kanał nadaje w języku białoruskim. W ofercie stacji widzowie znajdą programy informacyjne i publicystyczne, filmy, seriale, dokumenty i reportaże. Kanał funkcjonuje od 2007 roku (więcej tutaj). Stacja w sieci Sat Film znalazła się na pozycji numer 401.

TVP World HD to kanał z portfolio Telewizji Polskiej, który rozpoczął nadawanie w 2021 roku. Stacja nadaje w języku angielskim. Kanał powstał w wyniku przekształcenia funkcjonującego na rynku od 2018 roku projektu Poland In. W ramówce TVP World HD widzowie znajdą programy informacyjne i publicystyczne, prezentujące informacje o wydarzeniach w kraju i na świecie (więcej tutaj). Stacja w sieci Sat Film znalazła się na pozycji numer 402.

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak m.in. Antena HD (więcej tutaj), TVP Kobieta HD, TVP Dokument HD, TVC HD, Filmax HD, Red Carpet TV HD, Active Family HD, Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD, Canal+ Now HD (więcej tutaj) i Sat Film (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...