reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-09 - 2022-12-10

Sport w polskiej TV 13.03.2022

dodano: 2022-03-12 17:14 | aktualizacja: 2022-03-13 12:58
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Kraków – Lech Poznań. Transmisja live z Mistrzostwa Świata w lotach tylko w TVP. Spotkanie WTA Indian Wells: Iga Świątek - Clara Tauson w CANAL+ Sport. Mecz ATP World Tour w Indian Wells:
Hubert Hurkacz - Oscar Otte w Polsacie Sport Extra.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Radomiak Radom
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

19:30 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
Emma Raducanu - Petra Martic

21:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
Iga Świątek Clara Tauson
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – Stade Rennes
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Boston Celtics – Dallas Mavericks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Radomiak Radom
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Aston Villa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

19:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
Ludmiła Samsonowa - Danka Kovinić (?)
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Hereda San Pablo Burgos – Real Madryt
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – CA Osasuna

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Metz – RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Luton Town – Queens Park Rangers
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Athletic Club
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 – Olympique Marsylia

Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg – AS Monaco
Komentarz: Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Genoa CFC

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – Stade Rennes
Komentarz: Marcin Grzywacz
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Sztafeta mieszana

11:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach:
Zawody

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno-Adriatico:
Etap 7

15:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 8

18:00 Snooker: Turkish Masters:
Finał
 
Eurosport 2

10:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Reiteralm:
Ski cross

12:20 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Sztafeta mieszana

13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Biegi sprinterskie drużyn mieszanych

14:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach:
Bieg na 10 km mężczyzn

15:10 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Pojedyncza sztafeta mieszana
 
Golf Channel

18:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

10:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Sztafeta mieszana

13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Biegi sprinterskie drużyn mieszanych
 
Motowizja

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale:
Zawody

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
AZS UW Darkomp Wilanów – Clearex Chorzów
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

18:15 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Oviedo – Valladolid
Komentarz: Remigiusz Kula, Jakub Kręcidło

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 – Olympique Marsylia

Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
FC Utrecht – PSV Eindhoven

16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam
 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Slovan Liberec – SK Slavia Praga

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FK Pardubice

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Korona Kielce – Apklan Resovia Rzeszów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – LUK Lublin

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
#VolleyWrocław – UNI Opole

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

12:15 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Sztafeta mieszana

15:00 Biathlon: Puchar Świata, Otepää:
Pojedyncza sztafeta mieszana

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Twarde Pierniki Toruń

21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda
Hubert Hurkacz - Oscar Otte

01:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

05:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda
 
Polsat Sport Fight

13:10 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Ceremonia zamknięcia


 
Polsat Sport News

12:20 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Ceremonia zamknięcia

13:10 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Zawody

19:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

21:45 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Atlanta United – Charlotte FC
 
Sportklub

08:15 Biegi narciarskie: Engadin Skimarathon:
Zawody

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcja – MoraBanc Andora

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Olimpia-Unia Grudziądz – Polonia Bytom

20:30 Piłka nożna: Liga GBL: 
PAOK FC – Pas Giannina
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Vikersund:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

11:30 Skoki narciarskie: Pucharu Kontynentalnego, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Michał Regulski, Rafał Kot

13:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Łomża VIVE Kielce – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Mariusz Jurasik

16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Vikersund:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

19:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Sandra SPA Pogoń Szczecin – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik

   
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
FC Barcelona – Real Madrid
Komentarz: Kamil Kania

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Rot-Weiss Essen

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham Hotspur – Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Ingolstadt 04 – FC Schalke 04
Komentarz: Szymon Ratajczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Karlsruher FC – SSV Jahn Regensburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 – 1. FC Nürnberg

13:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel – Füchse Berlin

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Zanaco FC – Ahly Tripoli

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Simba SC – RS Berkane

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Coton Sport FC – TP Mazembe

14:30 Piłka nożna kobiet: Coppa Italia Femminile:
Empoli – AS Roma

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein-Neckar Löwen – MT Melsungen
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Northampton Saints – Wasps

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
ASEC Mimosas – USGN

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Orlando Pirates – Royal Leopards

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Masry – AS Otoho

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – VfL Bochum
Komentarz: Kamil Kania

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Carolina Hurricanes

19:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth – RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Juza, Tomasz Urban

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Toronto Maple Leafs

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Vegas Golden Knights

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Nashville Predators

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Winnipeg Jets

00:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Anaheim Ducks

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Calgary Flames

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Florida Panthers

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Tampa Bay Lightning


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...