reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kobiety dla kobiet” - akcja TVN Style [wideo]

dodano: 2022-03-14 06:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN Style We wtorek, 8 marca br., w Dzień Kobiet, kanał TVN Style ruszył z akcją „Kobiety dla kobiet”. W kampanii udział wzięły Dorota Wellman, Agata Młynarska, Marzena Rogalska, Maja Popielarska, Anna Nowak-Ibisz, Ewa Narkiewicz-Nejno, Agnieszka Winnicka, Magdalena Socha-Włodarska, Katarzyna Jaroszyńska, Anna Dec i Olga Legosz. Dzięki partnerstwu z Yes Biżuteria, stacja przekaże 100 tysięcy złotych na działalność Centrum Praw Kobiet.

TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W TVN Style wspieramy widzki na każdym etapie życia. Ich los nigdy nie był nam obojętny. W ostatnich dniach walka o prawa kobiet i ich dobrostan, nabiera szczególnego znaczenia - zapewnia nadawca.

TVN Style chce nie tylko inspirować, ale też działać i dawać realne wsparcie. Dzięki partnerstwu z Yes Biżuteria, stacja przekaże 100 tysięcy złotych na działalność Centrum Praw Kobiet, które nie tylko pomaga, ale i edukuje kobiety w wielu obszarach.

To nie wszystko. Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet kanał przygotował dla widzów kilka specjalnych mini audycji, które będą emitowane na antenie oraz w mediach społecznościowych stacji. Prowadzące związane z TVN Style mówią w nich o sytuacji współczesnych kobiet. O prawie do decydowania, dyskryminacji płciowej, macierzyństwie i pracy, a także o tym, że czasem warto odpuścić i zadbać o swoje własne samopoczucie, opowiedzą: Dorota Wellman, Agata Młynarska, Marzena Rogalska, Maja Popielarska, Anna Nowak-Ibisz, Ewa Narkiewicz-Nejno, Agnieszka Winnicka, Magdalena Socha-Włodarska, Katarzyna Jaroszyńska, Anna Dec i Olga Legosz.
 
Dorota Wellman w programie „Inspirujące kobiety”, foto: TVN Discovery
Dorota Wellman w programie „Inspirujące kobiety”, foto: TVN Discovery


„Kobiety dla kobiet” w TVN Style:
„Kobiety dla kobiet” - emisja w TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...