reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN+ wystartuje 29 marca

dodano: 2022-03-14 12:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CNN/satkurier.pl

CNN+ 29 marca br. w Stanach Zjednoczonych uruchomiony zostanie CNN+. Ta nowa usługa streamingowa, zapowiedziana już w zeszłym roku, będzie kosztować 5,99 dol. miesięcznie lub 59,99 dol. rocznie. Subskrybenci, którzy zarejestrują się w ciągu pierwszych czterech tygodni, uzyskają dostęp do „Deal of a Lifetime” - 50-proc. zniżki na abonament miesięczny - dożywotnio - o ile zachowają ciągłość subskrypcji.

CNN
CNN+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- 29 marca będzie ważnym dniem w historii CNN, a CNN+ stanie się kluczową częścią naszej przyszłości - powiedział Andrew Morse, EVP, Chief Digital Officer CNN i szef CNN+. - Jestem bardzo dumny z pracy, jaką wykonały nasze zespoły, aby światowej klasy dziennikarstwo i narracja ożyły na tej nowej platformie. Nie możemy się doczekać, aż nasi subskrybenci tego doświadczą.

CNN+ został ogłoszony już w lipcu 2021 roku, z debiutem zapowiedzianym na pierwszy kwartał 2022 roku. Usługa oferuje subskrybentom trzy rodzaje treści: programy na żywo, na życzenie i interaktywne, w tym zupełnie nowy sposób na zaangażowanie się w dziennikarstwo i narrację CNN.
 

- Cieszymy się, że wszyscy będą mogli doświadczyć CNN+ i zobaczyć, nad czym pracujemy - powiedziała Alex MacCallum, Head of Product CNN Worldwide i dyrektor generalny CNN+. - Mamy naprawdę atrakcyjną ofertę treści ze światowej klasy dziennikarzami CNN i jesteśmy pewni produktu oferowanego w tej atrakcyjnej cenie.

CNN będzie oferować pojedynczą aplikację CNN z dostępem zarówno do CNN+, jak i TVE, m.in. z łatwą nawigacją. W jednej aplikacji CNN klienci CNN+ będą mogli odkryć szereg nowych treści na żywo, na życzenie i interaktywnych, dzięki przygotowanym przez redakcję i spersonalizowanym doświadczeniom. Klienci płatnej telewizji również będą mogli cieszyć się doświadczeniem TVE, które znają od lat, w tym dostępem do linearnych kanałów telewizyjnych CNN: CNN, CNN International i HLN, a także pokaźnej oferty VOD - wyłącznie dla klientów płatnej telewizji.

Strona internetowa: cnnplus.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...