reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Podaj rękę Ukrainie” w TVP1

dodano: 2022-03-14 14:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „Podaj rękę Ukrainie” grafika animacja rysunek bajka W poniedziałek, 14 marca br. o godz. 16:50 w kanale TVP1 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek polskiego programu „Podaj rękę Ukrainie”, który - jak zapowiada nadawca, ma być przewodnikiem dla tych, którzy szukają pomocy i tych, którzy chcą jej udzielać. Program, który poprowadzą Agata Konarska i Katarzyna Sanocka, emitowany będzie od poniedziałku do piątku, w językach polskim i ukraińskim. Program będzie dostępny także w serwisie TVP VOD.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Podaj rękę Ukrainie” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Codziennie do naszego kraju przybywają tysiące uchodźców z Ukrainy. Uciekając przed wojną i śmiercią. Kobiety, dzieci, osoby starsze, chore. Oprócz bagażu tragicznych wspomnień i przeżyć nie mają ze sobą nic. Polacy od początku konfliktu ruszyli z wielką i bezinteresowną pomocą. Przed uchodźcami otworzyli szeroko serca i drzwi swoich domów. Pomoc płynie ze wszystkich stron - od osób prywatnych, państwa, samorządów, fundacji, organizacji społecznych.

Z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy i tych, którzy tak niestrudzenie pomagają, Telewizja Polska przygotowała specjalny program - „Podaj rękę Ukrainie". Program został zrealizowany w językach polskim i ukraińskim.

Jak zapowiada nadawca, w programie uchodźcy dowiedzą się m.in. jaka pomoc zostanie im zapewniona, czyli np. w jaki sposób mogą zapisać dziecko do szkoły, jak mogą znaleźć lekarza, czy wystąpić o nadanie numeru PESEL. A ci, którzy chcą dzielić się dobrem, znajdą informacje jak skutecznie pomagać i jaka pomoc jest w tej chwili najbardziej potrzebna.

Program powstał w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

„Podaj rękę Ukrainie” - emisja od poniedziałku do piątku (od 14 marca 2022 roku) o godz. 16:50 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...