reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nessma TV powraca pod inną nazwą

dodano: 2022-03-14 18:15 | aktualizacja: 2022-03-14 19:45
autor: RO | źródło: telesatellite.com

Nessma Live Tunezyjski kanał telewizyjny Nessma TV, którego działalność była wstrzymana 4 miesiące temu, wznowił emisję programów 11 marca 2022 roku. Według nowego dyrektora generalnego Zied Riba, kierownictwo kanału musiało pójść na ustępstwa dla najwyższego organu audiowizualnego w Tunezji, takie jak zmiana nazwy. To pozwoliło uzyskać licencję tymczasową na wznowienie programu.

https://www.telesatellite.com/actu/58845-fermeture-de-nessma-tv-et-de-radio-coran.html
Nessma Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nessma El Jadida będzie nową nazwą uruchomionego w 2007 roku kanału Nessma TV. Dyrektor generalny wyjaśnił, że najważniejsze jest zachowanie marki Nessma, do której widzowie przyzwyczaili się na przestrzeni wielu lat. Odnowiony kanał zaprezentuje więcej rozrywki, ale prawdziwe zmiany w ramówce nadejdą po Ramadanie.

Od razu Nessma El Jadida dociera drogą satelitarną do widzów na Bliskim Wschodzie za pośrednictwem satelity Eutelsat 7 West A (7,4°W). Kanał nadaje w tunezyjskim pakiecie FTA z tp. D6 (11,658 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S / QPSK).

Przed wyłączeniem w październiku 2021 roku był również dostępny w Europie przez satelitę Eutelsat 10A (10°E) w formie nieszyfrowanego przekazu SCPC. Na razie brak informacji o przywróceniu tej dystrybucji.

Nessma to kanał telewizyjny, który jest bardzo popularny w krajach Maghrebu, głównie dzięki ofercie programowej. W ofercie stacji informacje, sport, programy studyjne, seriale, filmy i programy rozrywkowe.
 

Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...