reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miss Świata 2021: Finał konkursu w TVP Kobieta [wideo]

dodano: 2022-03-15 14:06 | aktualizacja: 2022-03-16 10:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

Karolina Bielawska TVP Kobieta W połowie marca br. w Portoryko odbędzie się 70. finał konkursu Miss World 2021. Pierwotnie impreza została zaplanowana na koniec 2020 roku, jednak została przełożona na 16/17 grudnia ub.r. ze względu na pandemię, by znowu się nie odbyć z tego samego powodu. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska. To wyjątkowe wydarzenie będzie transmitowane w Polsce wyłącznie na antenie TVP Kobieta. Początek w nocy z 16 na 17 marca o godz. 1:00. A już 15/16 marca o godz. 0:20 widzowie będą mogli obejrzeć wywiad z Karoliną Bielawską przeprowadzony przez Mateusza Szymkowiaka w programie „Taka jak Ty” (dostępny także na TVP VOD).

Karolina Bielawska, fot. Miss World YouTube
Karolina Bielawska Miss World YouTube


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę w San Juan, stolicy Portoryko, najpiękniejsze kobiety świata będą rywalizować o najbardziej prestiżowy tytuł wśród międzynarodowych konkursów piękności – tytuł Miss Świata. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Już w nocy ze środy na czwartek, z 16 na 17 marca dowiemy się, czy ma szansę przejąć koronę z rąk obecnej Miss Toni-Ann Singh z Jamajki, najdłużej panującej Miss Świata po tym, jak z powodu pandemii 70. jubileuszowy konkurs został przeniesiony na 2021, a następnie na 2022 rok.

Tradycja konkursu sięga 1951 roku.
Bierze w nim udział najliczniejsza grupa uczestniczek ze wszystkich konkursów piękności, prześcigając nawet prestiżowy Miss Universe. Kandydatka do tytułu Miss World musi spełnić kilka warunków: oprócz wygranych wyborów miss lub wicemiss w swoim kraju, musi być panną, a w momencie gali finałowej, nie może mieć mniej niż 16 i więcej niż 27 lat.
 
Karolina Bielawska, fot. TVPWedług komentatorów i fanów konkursu, którzy śledzą jego etapy w mediach społecznościowych, Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska ma duże szanse, by znaleźć się w finałowej piątce. Nasza reprezentantka ma 22 lata, pochodzi z Łodzi i jest studentką Politechniki Łódzkiej. Udziela się charytatywnie i społecznie. Uwielbia podróże. Podczas finałowego pokazu strojów narodowych oraz konkurencji tanecznej „Dances of the World” Polka zaprezentuje się światowej publiczności w ludowym stroju z ziemi łowickiej i wykona tradycyjne tańce: kujawiaka i oberka.

Finał konkursu Miss Świata 2021 w TVP Kobieta, 16/17 marca o godz. 1:00, powtórka o godz. 21:30.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...