reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13.tv, News24 i Red Top TV - nowe kanały w WP Pilot

dodano: 2022-03-15 17:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP/satkurier.pl

WP Pilot nowe kanały lipiec 360px.jpg Do oferty platformy WP Pilot dołączone zostały nowe kanały: 13.tv, News24 i Red Top TV. Adresowane są one do fanów rozrywki oraz wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Kanały są dostępne od pakietu Starter Plus, czyli darmowego, bez zakładania konta, ale z dodatkowymi reklamami.

WP
WP Pilot 13.tv News24 Red Top TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Bardzo się cieszymy z dołączenia nowych kanałów do naszej oferty. Ich obecność w WP Pilocie to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy śledzą aktualne wiadomości z kraju i ze świata, a także poszukują najlepszej rozrywki dla całej rodziny. Niebawem pojawią się także kolejne nowości! – podkreśla Marcin Malicki, szef WP Pilota.

News24 to kanał informacyjny, podający najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata. W ramówce stacji dostępne są różne pasma, m.in. „Wstawaj, szkoda dnia”, „Halo, tu Polska” oraz „Pasmo dnia” z najświeższymi informacjami, reporterskimi relacjami i komentarzami. Dodatkowo kanał oferuje autorską audycję Marcina Antosiewicza.

Kanał Red Top TV dedykowany jest widzom lubiącym klasykę kina. W programie kultowe filmy i seriale, m.in.: „Niewolnica Isaura”, „Kobieta za ladą” i „Szpital na peryferiach”. Dodatkowo w ofercie stacji znajdują się programy zagraniczne, trudno dostępne w polskiej telewizji.

Stacja 13.tv skierowana jest do widzów w każdym wieku. Oferuje programy rozrywkowe, sportowe, publicystyczne, muzyczne, motoryzacyjne oraz bajki dla najmłodszych. Aktualnie w ramówce m.in. cykl „Kobieta ekstremalna”, „Lejdis&gentleman”, „Zawód aktor” i „Też sport”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...