reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13.tv, News24 i Red Top TV - nowe kanały w WP Pilot

dodano: 2022-03-15 17:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP/satkurier.pl

WP Pilot nowe kanały lipiec 360px.jpg Do oferty platformy WP Pilot dołączone zostały nowe kanały: 13.tv, News24 i Red Top TV. Adresowane są one do fanów rozrywki oraz wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Kanały są dostępne od pakietu Starter Plus, czyli darmowego, bez zakładania konta, ale z dodatkowymi reklamami.

WP
WP Pilot 13.tv News24 Red Top TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Bardzo się cieszymy z dołączenia nowych kanałów do naszej oferty. Ich obecność w WP Pilocie to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy śledzą aktualne wiadomości z kraju i ze świata, a także poszukują najlepszej rozrywki dla całej rodziny. Niebawem pojawią się także kolejne nowości! – podkreśla Marcin Malicki, szef WP Pilota.

News24 to kanał informacyjny, podający najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata. W ramówce stacji dostępne są różne pasma, m.in. „Wstawaj, szkoda dnia”, „Halo, tu Polska” oraz „Pasmo dnia” z najświeższymi informacjami, reporterskimi relacjami i komentarzami. Dodatkowo kanał oferuje autorską audycję Marcina Antosiewicza.

Kanał Red Top TV dedykowany jest widzom lubiącym klasykę kina. W programie kultowe filmy i seriale, m.in.: „Niewolnica Isaura”, „Kobieta za ladą” i „Szpital na peryferiach”. Dodatkowo w ofercie stacji znajdują się programy zagraniczne, trudno dostępne w polskiej telewizji.

Stacja 13.tv skierowana jest do widzów w każdym wieku. Oferuje programy rozrywkowe, sportowe, publicystyczne, muzyczne, motoryzacyjne oraz bajki dla najmłodszych. Aktualnie w ramówce m.in. cykl „Kobieta ekstremalna”, „Lejdis&gentleman”, „Zawód aktor” i „Też sport”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...