reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Krajobrazy w kwietniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2022-03-16 05:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W kwietniu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ta szalona ewolucja!” i „Najpiękniejsze krajobrazy”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Ta szalona ewolucja!” („Evolve”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 kwietnia br.) o 20:00

Serial dokumentalny opowiadający o tym, czego ludzie mogą nauczyć się dzięki obserwacji ewolucji zwierząt. Prezenterem obrońca przyrody Patrick Aryee. Producenci tego programu zadbali, aby był on całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Jak twierdzą naukowcy, historia ewolucji rozpoczęła się ponad 3,8 miliarda lat temu: życie wyruszyło w szaloną podróż ku rozwojowi, adaptacji i przetrwaniu. 

„Najpiękniejsze krajobrazy” („The World's Most Beautiful Landscapes”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 kwietnia br.) o 21:05

Polsat Viasat Nature zaprasza na wyprawę przez najpiękniejsze i najbardziej majestatyczne naturalne krajobrazy świata. Od szerokich perspektyw po największe zbliżenia - widzowie zobaczą materiały filmowe, ukazujące piękno rzek, dżungli czy gór. Każdy etap tej podróży będzie pełen zachwytów i odkryć dotyczących fauny i flory, geografii i geologii, a także dawnych i współczesnych ludzkich historii, wplecionych w dzieje miejsc, przez które widzowie będą podróżować. Mapy i zdjęcia satelitarne pomogą widzom odnaleźć się w kluczowych punktach tej podróży, a komentarz ułatwi zrozumienie tego, co widzowie będą widzieć z poziomu ziemi i z lotu ptaka. - Usiądźmy wygodnie i wyruszmy w cudowną podróż przez krajobrazy, które każdy z nas zawsze chciał zobaczyć „na żywo” - zachęca nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...