reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Razem z Ukrainą” - koncert w TVN i ITVN

dodano: 2022-03-16 05:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Razem z Ukrainą” W niedzielę, 20 marca br. o godz. 20:00 w kanałach TVN i ITVN (TVN International) oraz w serwisie VOD Player transmitowany będzie charytatywny koncert „Razem z Ukrainą”, który odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, a którego organizatorem jest agencja Follow The Step. Wystąpią Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Daria Zawiałow, Anita Lipnicka, Katarzyna Szczot „Kayah”, Natalia Przybysz, Daria Psekho, Alina Makarczuk, Tetiana Hryhoriwna Liberman „Tina Karol”, Yana Shemaeva „Jerry Heil”, Mateusz Dopieralski „Vito Bambino”, Krzysztof Zalewski, Igor Walaszek „Igo”, Stanisław Sojka, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Andrzej Seweryn, Marcin Prokop i Dagadana.

TVN „Razem z Ukrainą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 20 marca br. w Łodzi odbędzie się koncert charytatywny, którego celem będzie zebranie pieniędzy na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojone działania pomocowe (więcej tutaj). Na scenie Atlas Areny wystąpią zarówno polscy jak i ukraińscy artyści.

Podczas koncertu „Razem z Ukrainą” na scenie łódzkiej Atlas Areny wystąpią polskie i ukraińskie gwiazdy. Wśród nich będą Daria Zawiałow, Anita Lipnicka, Katarzyna Szczot „Kayah”, Natalia Przybysz, Daria Psekho, Tetiana Hryhoriwna Liberman „Tina Karol”, Yana Shemaeva „Jerry Heil”, Mateusz Dopieralski „Vito Bambino”, Krzysztof Zalewski, Igor Walaszek „Igo”, Stanisław Sojka, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek i Dagadana. Repertuar wieczoru wypełnią współczesne utwory oraz te, które już na stałe zapisały się w muzycznych historiach Polski i Ukrainy. Do projektu włączyli się również polscy aktorzy - m.in. Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander i Andrzej Seweryn, którzy swoimi występami dopełnią część muzyczną wydarzenia. Koncert poprowadzą Alina Makarczuk i Marcin Prokop.

„Razem z Ukrainą” to wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która od 2014 roku prowadzi stałą misję w Ukrainie. Minimalna cena biletu „cegiełki” to 20 zł. Podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów.

Dyrektorem muzycznym koncertu jest Wojciech Urbański - kompozytor i producent, autor muzyki do filmów, seriali i słuchowisk. Koncepcja wydarzenia powstaje w porozumieniu z Anną Stavychenko, dyrektorką Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej, przebywającą obecnie w Polsce. W składzie zespołu oraz chóru towarzyszącego występom na scenie znajdą się polscy oraz ukraińscy wykonawcy. Projekt realizowany jest również we współpracy z Teatrem Polskim w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Follow The Step. Partnerem telewizyjnym TVN Grupa Discovery.

Wydarzenie odbędzie się w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

„Razem z Ukrainą” - transmisja w niedzielę, 20 marca 2022 roku o godz. 20:00 w TVN. Widowisko to zobaczą również widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...