reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 ukraińskie telewizje pokażą koncert TVN

dodano: 2022-03-17 08:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Razem z Ukrainą” W niedzielę, 20 marca br. o godz. 20:00 w Polsce, w Atlas Arenie w Łodzi, odbędzie się charytatywny koncert „Razem z Ukrainą”, którego organizatorem jest agencja Follow The Step, a TVN Grupa Discovery partnerem telewizyjnym. W naszym kraju widowisko to transmitowane będzie w telewizji TVN oraz w serwisie VOD Player. Poza Polską koncert pokażą kanał ITVN (TVN International) oraz „3 duże stacje telewizyjne ukraińskie” (nie podano ich nazw). Ponadto w TVN zostanie wyemitowany 10-minutowy charytatywny blok reklamowy, z którego dochód zasili zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.

TVN „Razem z Ukrainą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To, co jest chyba najważniejsze w tym koncercie, że będzie nadawany w Polsce, ale będzie też nadawany w Ukrainie, trzy duże stacje telewizyjne ukraińskie będą go transmitować, będą prowadzący Polak i Ukrainka - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. - Jednym słowem, zadbaliśmy o wszelki political correct, żeby to nie było tylko polskie - dodał.

„Razem z Ukrainą” to wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na wsparcie dla Ukraińców (więcej tutaj). W koncercie wystąpią artyści z Polski i Ukrainy, tacy jak Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Daria Zawiałow, Anita Lipnicka, Katarzyna Szczot „Kayah”, Natalia Przybysz, Daria Psekho, Tetiana Hryhoriwna Liberman „Tina Karol”, Yana Shemaeva „Jerry Heil”, Mateusz Dopieralski „Vito Bambino”, Krzysztof Zalewski, Igor Walaszek „Igo”, Stanisław Sojka, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Andrzej Seweryn i Dagadana. Widowisko poprowadzą Alina Makarczuk i Marcin Prokop. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów (więcej tutaj).

O godzinie 20:00, tuż przed rozpoczęciem koncertu, na antenie TVN zostanie wyemitowany dziesięciominutowy charytatywny blok reklamowy, z którego dochód zasili zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz ofiar wojny w Ukrainie (więcej tutaj).

Wydarzenie odbędzie się w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

„Razem z Ukrainą” - transmisja w niedzielę, 20 marca 2022 roku o godz. 20:00 w TVN. Widowisko to zobaczą również widzowie ITVN (TVN International) i 3 ukraińskich kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...