reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ rozszerzył partnerstwo z SES

dodano: 2022-03-17 11:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES/satkurier.pl

SES astra betzdorf antena 360px.jpg Operator satelitarny SES i Grupa CANAL+ rozszerzyli swoją współpracę poprzez zawarcie długoterminowej umowy na usługi uplinku dla francuskiej platformy CANAL+ na satelitach Astra (19,2°E). Nowa umowa obejmuje usługi dostarczane z dwóch teleportów: w Betzdorf w Luksemburgu, oraz od 2023 roku w Monachium w Niemczech.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecna umowa SES i CANAL+ dotycząca pojemności satelitarnej, zawarta w 2020 roku, obowiązuje przez okres 10 lat, do końca bieżącej dekady. SES i CANAL+ są partnerami od 1995 roku. CANAL+ wykorzystuje transpondery na trzech pozycjach orbitalnych:
  • 19,2°E (Astra 1) - CANAL+ i TNTSAT we Francji,
  • 23,5°E (Astra 3B) - platformy w ramach M7 Group (CANAL+ Luxembourg),
  • 22°W (SES-4) - CANAL+ Afrique.
 

- W CANAL+ jesteśmy dumni z dostarczania naszym abonentom na całym świecie treści premium i najwyższej jakości wrażeń z oglądania. Rozszerzając współpracę z SES o usługi uplinku, potwierdzamy, że docieramy do jak najszerszego grona odbiorców w najbardziej niezawodny sposób - powiedział Philippe Rivas, Distribution CTO w Grupie CANAL+.

- Połączenie usług upliku z flotą satelitarną SES zapewnia najpotężniejszą, najodporniejszą i najdalej sięgającą sieć dystrybucji treści na świecie. Cieszymy się, że jeden z naszych stałych partnerów, CANAL+, nadal ufa w nasze niezrównane możliwości nadawania treści SD, HD i UHD dla jego abonentów - powiedział Deepak Mathur, Executive Vice President of Global Video Sales w SES.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...