reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ rozszerzył partnerstwo z SES

dodano: 2022-03-17 11:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES/satkurier.pl

SES astra betzdorf antena 360px.jpg Operator satelitarny SES i Grupa CANAL+ rozszerzyli swoją współpracę poprzez zawarcie długoterminowej umowy na usługi uplinku dla francuskiej platformy CANAL+ na satelitach Astra (19,2°E). Nowa umowa obejmuje usługi dostarczane z dwóch teleportów: w Betzdorf w Luksemburgu, oraz od 2023 roku w Monachium w Niemczech.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecna umowa SES i CANAL+ dotycząca pojemności satelitarnej, zawarta w 2020 roku, obowiązuje przez okres 10 lat, do końca bieżącej dekady. SES i CANAL+ są partnerami od 1995 roku. CANAL+ wykorzystuje transpondery na trzech pozycjach orbitalnych:
  • 19,2°E (Astra 1) - CANAL+ i TNTSAT we Francji,
  • 23,5°E (Astra 3B) - platformy w ramach M7 Group (CANAL+ Luxembourg),
  • 22°W (SES-4) - CANAL+ Afrique.
 

- W CANAL+ jesteśmy dumni z dostarczania naszym abonentom na całym świecie treści premium i najwyższej jakości wrażeń z oglądania. Rozszerzając współpracę z SES o usługi uplinku, potwierdzamy, że docieramy do jak najszerszego grona odbiorców w najbardziej niezawodny sposób - powiedział Philippe Rivas, Distribution CTO w Grupie CANAL+.

- Połączenie usług upliku z flotą satelitarną SES zapewnia najpotężniejszą, najodporniejszą i najdalej sięgającą sieć dystrybucji treści na świecie. Cieszymy się, że jeden z naszych stałych partnerów, CANAL+, nadal ufa w nasze niezrównane możliwości nadawania treści SD, HD i UHD dla jego abonentów - powiedział Deepak Mathur, Executive Vice President of Global Video Sales w SES.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...