reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN24 i TVN24 BiS w języku ukraińskim [wideo]

dodano: 2022-03-16 06:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVN24 TVN 24 tvn24.pl po ukraińsku W związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę zmiany w swoich ramówkach wprowadziły kanały TVN24 i TVN24 BiS - oba nadają obecnie ten sam program i przez całą dobę relacjonują wydarzenia związane z konfliktem. W programie „Serwis informacyjny” stacje prezentują również materiały dla przebywających w Polsce uchodźców z Ukrainy.

TVN24 TVN 24 tvn24.pl po ukraińsku


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Serwis informacyjny” w TVN24 i TVN24 BiS z materiałami w języku ukraińskim to na razie jednostkowe przypadki - produkcje te można znaleźć na stronie internetowej tvn24.pl (zobacz wideo). Wspomniane treści są emitowane z lektorem w języku ukraińskim i grafiką ekranową z napisami w tym języku. Na tvn24.pl jest też obecna specjalna sekcja w języku ukraińskim: tvn24.pl/TVN24-po-ukrainsku.

W materiałach w języku ukraińskim w polskojęzycznych stacjach TVN24 i TVN24 BiS prezentowane są m.in. informacje dla uchodźców z Ukrainy dotyczące ich obecności w Polsce - np. gdzie i jakie dokumenty muszą złożyć. Wiadomości są czytane przez lektora w języku ukraińskim. W przypadku pojawiających się wypowiedzi w języku polskim emitowane są one w oryginale, ale z napisami w języku ukraińskim. Całość materiału uzupełnia grafika ekranowa w języku ukraińskim (więcej tutaj).

Działania te mają związek z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

Dodajmy, że w przeszłości w ramówce TVN24 widzowie mogli znaleźć program „News in English”, nadawany w języku angielskim. W 2018 roku funkcjonował ponadto przez krótki czas pełnowymiarowy kanał nadający w języku angielskim - TVN24 International, który nie był jednak dostępny w Polsce (więcej tutaj).

„Serwis informacyjny” - emisja codziennie w TVN24 i TVN24 BiS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...