reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rai Radio 2 Visual od czerwca w TivúSat

dodano: 2022-03-15 21:41 | aktualizacja: 2022-03-17 20:18
autor: RO | źródło: tvdigitaldivide.it/parabola.cz

Rai Radio 2 Rai Radio 2 w czerwcu 2022 r. wystartuje we włoskiej platformie Tivùsat, a od 1 stycznia 2023 r. będzie nadawać na naziemnej telewizji cyfrowej we Włoszech. Rai Radio 2 będzie dystrybuowany w charakterze Visual Radio (wersja radia na wizji).

Rai Radio 2
Rai Radio 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na autorskiej platformie RaiPlay, spośród 14 kanałów TV Rai, Rai Radio 2 Visual zajmuje 5. miejsce pod względem widowni. To właśnie dzięki temu sukcesowi Rai zdecydowało rozszerzyć dystrybucję o nadajniki naziemne i bezpłatną platformę satelitarną. Stacja dzięki wydarzeniu „M’illumino di meno” awansuje w tym tygodniu na 4. miejsce wśród produktów telewizyjnych Rai.

Visual Radio Rai kierowane przez Paolę Marchesini nie zamierza stać się kanałem telewizyjnym, ale po prostu ma być radiem, które można słuchać i oglądać jak wiele innych prywatnych stacji nadawanych naziemnie lub drogą satelitarną. Pierwszym był utworzony w 2001 roku RTL 102.5, a później powstało mnóstwo innych projektów, które można odebrać bezpłatnie z satelitów Eutelsat Hot Bird 13°E.

Rai Radio 2 to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych we Włoszech. Specjalizuje się w nadawaniu muzyki popularnej oraz tworzeniu własnych treści rozrywkowych i informacyjnych.

Źródło: tvdigitaldivide.it  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...