reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-28 - 2022-05-29

Sport w polskiej TV 19.03.2022

dodano: 2022-03-18 11:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok. Transmisje live z halowych Mistrzostw Świata tylko w TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok

Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa

Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok

Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

17:05 Koszykówka mężczyzn: NCAA March Madness: 
Baylor Bears – North Carolina Tar Heels

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Atlético Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Minnesota Timberwolves – Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa

Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok

Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Valencia CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Now

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Valencia CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Minnesota Timberwolves – Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
3. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

16:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – ACF Fiorentina

Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Udinese Calcio

Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Middlesbrough FC – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Lille OSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Derby County – Coventry City

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Clermont Foot
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Vitória SC – Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Udinese Calcio

Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Levante UD
Komentarz: Michał Wszołek, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Lille OSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

08:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
1. przejazd slalomu kobiet

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

12:40 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na dochodzenie kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
2. przejazd slalomu kobiet

14:50 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:30 Jeździectwo: Saut Hermes:
Zawody
 
Eurosport 2

09:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig 

11:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig 

14:50 Kolarstwo szosowe: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig 

17:45 Boks: Gala, Dubaj: 
Sunny Edwards - Muhammad Waseem
 
FightBox

18:00 Sporty walki: King of Kings:
Nika Kulumbegashvili – Sergej Maslobojev

 
Golf Channel

19:00 Turniej PGA Tour, Palm Harbor: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person
   
Motowizja

15:45 Ice speedway: European Individual Ice Speedway Championship Final 2 - Tomaszów Mazowiecki

 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Granada CF
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Clermont Foot
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Lille OSC
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Chrobry Głogów – GKS Tychy

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin – Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Cerrad Czarni Radom

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork:
Edgar Berlanga – Steve Rolls
 
Polsat Sport Extra

10:40 Formuła 3: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 1

12:40 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:50 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

17:30  Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – Legia Warszawa

21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/2 finału

00:00 Piłka nożna: Major League Soccer:
Charlotte FC – New England Revolution

05:00 (so/nd) Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Indonezji:
Wyścig
 
Polsat Sport Fight

18:30 Boks: Rocky Boxing Night, Stężyca: 
Kajetan Kalinowski – Rafał Rzeźnik


 
Polsat Sport News

12:45 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy

15:40 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Megeve:
Jazda po muldach podwójnych

17:35 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 1

21:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Arnold Allen – Dan Hooker
 
Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Night, Stężyca: 
Kajetan Kalinowski – Rafał Rzeźnik


 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Türk Telekom – Gaziantep Basketbol

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Beşiktaş Icrypex

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Tofaş – Semt77 Yalovaspor

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Urbas Fuenlabrada – UCAM Murcja

22:10 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Hampton:
Wyścig
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP 1

20:10 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 2 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
TVP 2

18:30 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 2 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
TVP Sport

07:30 Biegi narciarskie: Ski Classics, Birkebeinerrennet:
Zawody

09:25 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 2 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

18:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 2 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
SSC Napoli – Juventus FC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Fortuna Dusseldorf – Hamburger SV

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – Hansa Rostock

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 – Hannover 96

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Petroleos – Zamalek

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Hilal – Mamelodi Sundowns

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma – AC Milan

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Skellefteå AIK – Brynäs IF

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Włochy

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart – FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Juza 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – Arminia Bielefeld
Komentarz: Rafał Kędzior, Michał Trela 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth – SC Freiburg
Komentarz: Marcin Pawłowski 

16:00 Wyścigi samochodowe: Indycar Series, XPEL 375:
Trening

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Jwaneng Galaxy – ES Tunis

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring: 
Wyścig

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Szkocja
Komentarz: Mariusz Liedel

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – 1. FC Union Berlin

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Radosław Gilewicz 

19:00 Sporty walki: KSW 68:
Salahdine Parnasse – Daniel Rutkowski
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

19:00 Wyścigi samochodowe: Indycar Series, XPEL 375:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Jermakow

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Chicago Blackhawks

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Dallas Stars

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – New Jersey Devils

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Sagrada – WAC

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Belouizdad – ES Sahel

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Werder Brema – SV Darmstadt 98
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Francja – Anglia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Los Angeles Kings
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Pittsburgh Penguins

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – St. Louis Blues

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Ottawa Senators

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – New York Rangers

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Detroit Red Wings

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Calgary Flames


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...