reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Śledztwa w kwietniu w Epic Drama

dodano: 2022-03-20 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W kwietniu br. filmowo-serialowy kanał telewizyjny Epic Drama poleca swoim widzom takie serialowe produkcje jak „Detektyw Murdoch” (sezon 15.) i „Sven Hjerson” (sezon 1.).

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Detektyw Murdoch” 15 („Murdoch Mysteries” 15)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 kwietnia br.) o 20:30

W piętnastym sezonie detektyw Murdoch wyrusza do Montrealu, aby odnaleźć swojego syna Harry'ego i ochronić go przed gangiem Czarnej Ręki. Syn Brackenreida ucieka z więzienia po morderstwie w Kingston Pen. Crabtree znajduje się w trudnej sytuacji, próbując uratować Effie przed porywaczami, Violet Hart odkrywa interesujący sposób radzenia sobie z mężem, a Watts - wciąż uwikłany w zakazany romans - zmaga się ze sprawą zagadkowego morderstwa. W serialu pojawią się również odcinki specjalne rozgrywające się w okresach świąt Bożego Narodzenia i halloween. Powrócą postaci, takie jak Percival Giles i Terence Meyers, a widzowie będą także świadkami historycznych wydarzeń, takich jak założenie The National Association for the Advancement of Colored People (NAACP), czyli Krajowego Stowarzyszenia na rzecz Popierania Ludności Kolorowej (więcej tutaj).

„Sven Hjerson” 1 („Agatha Christie's Hjerson” 1)
emisja: od poniedziałku, 4 kwietnia br. o 21:30

Zamknięty w sobie, enigmatyczny i poważny Sven Hjerson był niegdyś specjalistą w dziedzinie profilowania kryminalistycznego. W czasie swojej kariery zawodowej brał udział w wielu głośnych śledztwach, potem nagle postanowił wycofać się z życia publicznego - choć nikt nie wie dlaczego. Klara Sandberg - osoba nieco chaotyczna, ale odważna i ciepła - jest producentką marnych programów telewizyjnych, która chce stworzyć nowy program kryminalny o prawdziwych zbrodniach z udziałem Hjersona. Ma on być punktem zwrotnym jej kariery, ale jest problem, Klara nigdy nie poznała osobiście Hjersona. Historia zaczyna się w momencie, gdy Hjerson dowiaduje się o śmierci swojej matki i po raz pierwszy od ponad 30 lat wraca na Wyspy Alandzkie. Klara płynie tym samym promem. Dochodzi do zabójstwa. Zamordowana zostaje młoda dziennikarka. Hjerson i Klara zaczynają rozwiązywać zagadkę morderstwa. On początkowo niechętnie, ona - pełna entuzjazmu.
 
Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: ITV Global
Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: ITV Global
Yannick Bisson, Helene Joy i Jonny Harris w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: ITV Global
Yannick Bisson, Helene Joy i Jonny Harris w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: ITV Global


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...