reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjanci z sąsiedztwa” w telewizji WP

dodano: 2022-03-21 02:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP „Policjanci z sąsiedztwa” W czwartek, 24 marca 2022 roku o godz. 21:50 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”. Jak zapowiada nadawca, to pierwszy format telewizyjny, który pokazuje nie tylko pracę policjantów, ale też kulisy ich życia prywatnego. Seria liczy 11 odcinków. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

WP „Policjanci z sąsiedztwa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Policjanci z sąsiedztwa” to serial dokumentalny przedstawiający z bliska służbę policji z całej Polski. Pokazuje przebieg interwencji przez pryzmat lokalnych problemów i relacji społecznych. Po raz pierwszy na oczach widzów, formalna i profesjonalna strona policji zderzy się z nieoczywistymi i nietypowymi sytuacjami spotykanymi w większości polskich miejscowości.

- Szukając nowych formatów dla telewizji WP zawsze stawiamy na jakość i oryginalne spojrzenie. I tacy właśnie są „Policjanci z sąsiedztwa”. Bez pudru i upiększania pokażemy Polskę z tej najciekawszej perspektywy mniejszych miejscowości i miast

- mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca telewizji WP.


Jak czytamy w opisie, dokument pokaże funkcjonariuszy, jakich nie znamy z filmów czy seriali. Mierzących się z drobnymi problemami jak kontrole, rozwiązujących lokalne spory, czy biorących udział w niebezpiecznych pościgach. „Policjanci z sąsiedztwa” dobrze znają swoje miasteczka i często będą interweniować u osób, które są im w jakiś sposób bliskie - nawet u własnych sąsiadów. Program pokaże prawdziwą pracę funkcjonariuszy oraz ich emocje, rozterki, problemy nie tylko podczas służby, ale również po jej zakończeniu.

Serial dokumentalny „Policjanci z sąsiedztwa” był realizowany od listopada 2021 do końca stycznia 2022 roku w kilku miastach Polski, takich jak Oleśnica, Sieradz, Turek, Nowy Tomyśl czy Jelenia Góra. Seria liczy jedenaście odcinków. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska (więcej tutaj).

„Policjanci z sąsiedztwa” - sezon 1., emisja w czwartki (od 24 marca 2022 roku) o godz. 21:50 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...