reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-30 - 2022-07-01

Sport w polskiej TV 24.03.2022

dodano: 2022-03-23 16:53 | aktualizacja: 2022-03-24 12:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu towarzyskiego: Szkocja – Polska. Transmisja live z meczu Izrael - Polska w el. Mistrzostw Europy U21 w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
2. runda
Leylah Fernandez - Karolina Muchova
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

18:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
2. runda
Magda Linette - Ons Jabeur
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

20:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
2. runda
Emma Raducanu - Katerina Siniakova
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik.

 
CANAL+ Sport 2

00:10 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: NCAA March Madness: 
Gonzaga Bulldogs – Arkansas Razorbacks

02:40 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: NCAA March Madness: 
Duke Blue Devils – Texas Tech Red Raiders
 
Eurosport 1

11:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica: [kwalifikacje przełożono na godz. 15:00]
Kwalifikacje

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program krótki solistów

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Katalonii:
Etap 4

18:20 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny par sportowych
 
Eurosport 2

09:30 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1

12:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1

15:30Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1

16:30 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1

19:30 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Austin: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Szkocja – Polska
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan


 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Włochy – Macedonia Północna



 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Walia – Austria



 
Polsat Sport Premium 4

19:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Węgry – Serbia



 
Polsat Sport

11:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program krótki solistów

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program krótki solistów

18:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny par sportowych

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Szwecja – Czechy
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra – Trefl Sopot

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Portugalia – Turcja

23:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
1. runda
 
Polsat Sport Fight

16:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 6:
Ceremonia ważenia


 
Polsat Sport News

16:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
1. runda

18:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
1. runda

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Chemeko-System Gwardia Wrocław
 
Sportklub

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Petkim Spor – HDI Sigorta Afyon Belediye

 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Szkocja – Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 
TVP Sport

17:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Izrael – Polska
Komentarz: Hubert Bugaj, Marek Wasiluk

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Szkocja – Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

00:30 (cz/pt) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Urugwaj – Peru
Komentarz: Michał Zawacki

02:30 (cz/pt) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: [retransmisja, bo mecz o godz. 0:30 na tvpsport.pl]
Brazylia – Chile
Komentarz: Jan Sławiński
Viaplay

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Frölunda HC – Linköping HC

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin – TBV Lemgo Lippe

20:00 Dart: 2022 Premier League Darts:
Zawody

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Tampa Bay Lightning

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Dallas Stars

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Florida Panthers

00:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Detroit Red Wings

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Vancouver Canucks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Philadelphia Flyers

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Ottawa Senators

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – San Jose Sharks

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Chicago Blackhawks

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Nashville Predators


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...