reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HbbTV wykorzystane przez TVN do uruchamiania aplikacji Player

dodano: 2022-03-24 10:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN Serwis streamingowy Player jest dostępny za naciśnięciem jednego przycisku pilota dla widzów naziemnej telewizji cyfrowej posiadających najnowsze telewizory LG. Użytkownicy telewizorów z systemem WebOS 22, którzy odwiedzą kanały TVN i TVN7, będą mogli skorzystać z funkcji przyspieszonego uruchamiania aplikacji Player dzięki technologii HbbTV.

TVN Grupa Discovery
TVN HbbTV Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybrane telewizory LG w momencie, gdy użytkownik wybierze stację TVN lub TVN7, będą automatycznie wyświetlały komunikat w prawym dolnym rogu ekranu, proponujący włączenie aplikacji Player za pomocą dedykowanego guzika na pilocie do telewizora. Po podjęciu działania przez użytkownika nastąpi uruchomienie aplikacji Player. W przypadku braku aktywności odbiorcy komunikat zniknie z ekranu telewizora po 10 sekundach.
 

– Dla widzów, którzy posiadają najnowsze telewizory LG, włączenie aplikacji Player jest teraz bardzo proste – jeden przycisk na pilocie TV zabierze ich do świata naszych seriali, filmów czy programów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz możliwości najnowszych telewizorów do łatwego i wygodnego korzystania z Playera. Dzięki temu użytkownicy mają prosty dostęp do kontentu, jaki proponuje serwis – podkreśla Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Aby uruchomić aplikację Player za pomocą jednego kliknięcia, należy:
  • posiadać najnowszy telewizor LG z systemem WebOS 22 i aktywną funkcją HbbTV, podłączony do Internetu,
  • odbierać naziemną telewizję cyfrową,
  • włączyć kanał TVN lub TVN7.
 

Aplikacja Player zostanie automatycznie uruchomiona po potwierdzeniu chęci jej włączenia przez użytkownika przyciskiem na pilocie do telewizora, jeśli została ona wcześniej zainstalowana na odbiorniku. W przypadku braku wcześniejszej instalacji aplikacji Player na Smart TV rozpocznie się proces jej pobierania i instalowania, a następnie zostanie uruchomiona bez dodatkowej aktywności użytkownika.

W kolejnych tygodniach usługa zostanie uruchomiona na pozostałych kanałach TVN Grupy Discovery w naziemnej telewizji cyfrowej: TTV oraz Metro.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...