reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-03 - 2022-12-04

Sport w polskiej TV 26.03.2022

dodano: 2022-03-25 10:33 | aktualizacja: 2022-03-26 12:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu towarzyskiego: Niemcy – Islandia. Transmisje live z ATP World Tour Miami tylko w Polsacie, w tym mecze Majchrzaka i Hurkacza.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Belinda Bencic - Heather Watson
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik

18:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Danielle Collins - Vera Zvonareva
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

20:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Naomi Osaka - Karolina Muchova
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt

23:00 Koszykówka mężczyzn: NCAA March Madness: 
Villanova Wildcats – Houston Cougars
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk

01:40 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: NCAA March Madness: 
Duke Blue Devils – Arkansas Razorbacks
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 2

20:45 Boks: Gala, Londyn: 
Richard Riakporhe – Deion Jumah
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 
CANAL+ Family

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Now

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1 4K

15:00 Formuła 1 Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Formuła 1 Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1

15:00 Formuła 1 Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Formuła 1 Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs drużynowy

12:10 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny solistów

15:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Katalonii:
Etap 6

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny par tanecznych

20:25 Snooker: Gibraltar Open:
Finał
 
Eurosport 2

10:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3

12:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Silvaplana:
Slopestyle

13:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3

16:00 Snooker: Gibraltar Open:
1/2 finału
 
Fightklub

06:00 Sporty walki: ONE Championship - ONE X:
Angela Lee – Stamp

 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Doha:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

19:00 Golf: PGA Tour, Austin:
Dzień 4
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Mugello:
Wyścig

 
nSport+

16:00 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
SD Eibar – CD Lugo
Komentarz: Remigiusz Kula, Dominik Woźniak

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Lenovo Tenerife
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Irlandia – Belgia

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Niemcy – Islandia
 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Anglia – Szwajcaria

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Holandia – Dania
 
Polsat Sport Premium 3

22:00 Piłka nożna: Major League Soccer:
Charlotte FC – FC Cincinnati


 
Polsat Sport Premium 4

17:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Finlandia – Islandia


 
Polsat Sport Premium 5

19:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Hiszpania – Albania


 
Polsat Sport

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny solistów

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Puchar Polski: 
Developres Bella Dolina Rzeszów – Grot Budowlani Łódź

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Puchar Polski: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom – Ił Capital Legionovia Legionowo

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 6: 
Marcin Siwy – Rydell Booker

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Curtis Blaydes – Chris Daukaus

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Miguel Berchelt – Jeremia Nakathila
 
Polsat Sport Extra

13:30 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig 1

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny solistów

16:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
2. runda

18:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
2. runda

20:30 Tenis: ATP World Tour, Miami:
Kamil Majchrzak – Roberto Bautista

23:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
Arthur Rinderknech – Hubert Hurkacz

01:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Miami:
2. runda

04:00 (so/nd) Curling kobiet: Mistrzostwa ŚwiataL
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

18:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 6: 
Marcin Siwy – Rydell Booker

03:00 (so/nd) Boks: Premier Boxing Champions: 
Tim Tszyu – Terrell Gausha
 
Polsat Sport News

15:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Chorwacja – Słowenia

17:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny par tanecznych

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – Twarde Pierniki Toruń

19:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny par tanecznych

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
Super Polsat

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 6: 
Marcin Siwy – Rydell Booker


 
Sportklub

06:35 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Launceston:
Wyścig 1

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Büyükçekmece Basketbol

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Tofaş

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Frutti Extra Bursaspor – Darüşşafaka Tekfen

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Hereda San Pablo Burgos – Casademont Saragossa

22:00 Żeglarstwo: SailGP, San Francisco:
Dzień 1
 
TVN

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs drużynowy


 
TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Arefjallsloppet:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

11:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Arefjallsloppet:
Zawody

13:30 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Medyk Konin – UKS SMS Łódź
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

16:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty Unia Tarnów – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Dębowski, Maciej Wojs

20:30 Boks: KnockOut Boxing Night 20:
Kamil Szeremeta – Sasza Jengojan
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

   
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Real Madryt – UD Levante

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg
Komentarz: Adam Drygalski

13:00 Rugby kobiet: Women's Six Nations:
Szkocja – Anglia

14:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby – Eskilstuna United

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A TIM:
Sassuolo Calcio – AS Roma

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Brynäs IF – Örebro HK

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens – Bristol Bears

17:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – New York Islanders
Komentarz: Patryk Rokicki, Marcin Iwankiewicz

17:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Tampa Bay Lightning

17:45 Rugby kobiet: Women's Six Nations:
Irlandia – Walia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg – THW Kiel

Komentarz: Tomasz Górski

19:15 Sporty walki: Enfusion Talents 88:
Sam Tevettes – Nidal Bchiri

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Vancouver Canucks

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Toronto Maple Leafs

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Florida Panthers

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Columbus Blue Jackets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Carolina Hurricanes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Edmonton Oilers

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Seattle Kraken

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...