reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-28 - 2022-05-29

Sport w polskiej TV 27.03.2022

dodano: 2022-03-26 12:23 | aktualizacja: 2022-03-27 21:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV tenis Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu WTA World Tour Miami: Madison Brengle – Iga Świątek. Transmisja live z Grand Prix Arabii Saudyjskiej Formuły 1 tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Paula Badosa - Julia Putincewa
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

20:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Cori Gauff - Shuai Zhang
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

22:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Lauren Davies - Petra Kvitowa
Komentarz: Michał Lewandowski, Adam Molenda

00:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Phoenix Suns – Philadelphia 76ers
Komentarz: Michał Łopaciński, Dominik Tomczyk

01:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Madison Brengle – Iga Świątek
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ Sport 2

20:15 Koszykówka mężczyzn: NCAA March Madness:
1/2 finału
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

23:00 Koszykówka mężczyzn: NCAA March Madness:
1/2 finału
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1 4K

17:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Parada kierowców
Komentarz: Mikołaj Sokół

19:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 1

17:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Parada kierowców
Komentarz: Mikołaj Sokół

19:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Almeria – Girona FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

12:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Katalonii:
Etap 7

14:15 Kolarstwo szosowe: Gandawa-Wevelgem:
Wyścig 

17:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Gandawa-Wevelgem:
Wyścig 

20:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce
 
Eurosport 2

12:00 Snowboard: Puchar Świata, Silvaplana:
Slopestyle

 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, Doha:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Austin:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

09:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Mugello:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Mugello:
Wyścig

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Austin:
Wyścig
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Dreman Futsal Opole Komprachcice – KS Constract Lubawa
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Club Joventut Badalona – FC Barcelona
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Almeria – Girona FC
Komentarz: Karol Płatek, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Puchar Polski:
Finał

Developres Bella Dolina Rzeszów – IŁ Capital Legionovia Legionowo

18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel

01:00 (nd/pn) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
Finał
 
Polsat Sport Extra

08:30 Lekkoatletyka: Maraton, Rzym:
Zawody

14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Pokazy mistrzów

17:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda

21:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda

23:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda

01:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda
 
Polsat Sport News

16:00 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig 2

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – HydroTruck Radom

20:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda

22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Orlando City FC
 
Sportklub

04:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Launceston:
Wyścig 2

06:35 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Launceston:
Wyścig 3

08:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Mugello:
Wyścig

12:00 Kolarstwo górskie: Cape Epic:
Wyścig 

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Niners Chemnitz – Alba Berlin

23:00 Żeglarstwo: SailGP, San Francisco:
Dzień 2
 
TVN

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

10:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Polski:
Finały
Komentarz: Jacek Jońca, Stefan Dryszel

13:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Eurobud JKS Jarosław – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz

15:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Radunia Stężyca – Stal Rzeszów
Komentarz: Aleksander Roj
   
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå IK – Häcken

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK – Örebro

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United – Everton FC

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Melsungen – Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC – Inter Mediolan

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping – Vittsjö

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad – IFK Kalmar

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården – Piteå

16:00 Rugby kobiet: Women's Six Nations:
Francja – Włochy

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Exeter Chiefs – Leicester Tigers

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Jena

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium – Essen
Komentarz: Mateusz Juza

16:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Leicester City – Chelsea FC
Komenatrz: Dawid Szymczak

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Tampa Bay Lightning

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Buffalo Sabres

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Detroit Red Wings
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

00:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Colorado Avalanche

00:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Philadelphia Flyers

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Montreal Canadiens

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Florida Panthers

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...