ATP w Miami: Hubert Hurkacz - Asłan Karacjew

dodano: 2022-03-28 13:04 | aktualizacja: 2022-03-28 16:58
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat Sport

Hubert Hurkacz twarz ATP tenis ogólnie satkurier 360px W spotkaniu 1/16 finału turnieju ATP w Miami rywalem Huberta Hurkacza będzie Asłan Karacjew. Czy Polak wygra to spotkanie i przejdzie do kolejnej rundy rywalizacji? Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Asłan Karacjew w Polsacie Sport Extra oraz na Polsat Box Go. Dzisiaj w WTA Miami gra też Iga Świątek z Cori Gauff.

Polsat Sport
Hubert Hurkacz Polsat Sport ATP Indian Wells 2022 760px

Hurkacz w tej edycji turnieju w Miami rozegrał tylko jedno spotkanie.
Jego przeciwnikiem był Arthur Rinderknech. Pierwszy set był bardzo wyrównany. Żaden z zawodników nie był w stanie zdominować rywala. Przez to o wyniku pierwszej partii musiał zadecydować tie-break. W końcówce lepszy okazał się Hurkacz, który wygrał tę część spotkania 7:6. W następnym secie Polak stawiał warunki na korcie. Francuz nie potrafił znaleźć odpowiedzi na dobrą grę 25-latek. Hurkacz natomiast bezwzględnie wykorzystywał wszystkie błędy przeciwnika. Dzięki temu triumfował w drugiej partii, tracąc zaledwie 2 gemy.

Najbliższy rywal polskiego tenisisty również może zaliczyć swój pierwszy mecz na kortach w Miami do udanych. W poprzedniej rundzie ograł Ugo Humberta 2:0 (7:5, 6:2).

Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Asłan Karacjew w Polsacie Sport Extra oraz na Polsat Box Go. Początek spotkania zaplanowany jest najwcześniej na godzinę 18:30, ale prawdopodobnie będzie później.