reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-01 - 2022-12-02

Sport w polskiej TV 1.04.2022

dodano: 2022-03-31 15:51 | aktualizacja: 2022-04-01 12:12
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Portugal Bwin: SC Braga – SL Benfica. Transmisje live z PKO BP Ekstraklasy w CANAL+. Półfinał ATP Miami: Hubert Hurklacz - Carlos Alcaraz w kanale Polsat Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Memphis Grizzlies – Phoenix Suns
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

21:15 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SC Braga – SL Benfica
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Girona FC – Málaga CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Girona FC – Málaga CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Golf Channel

22:00 Golf: PGA Tour, San Antonio:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Cracovia

Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Girona FC – Málaga CF
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa – Stal Nysa

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Miami:
1/2 finału
Hubert Hurkacz - Carlos Alcaraz
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa – King Szczecin

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
 
Polsat Sport News

17:00 Boks: Silesia Boxing Show:
Ceremonia ważenia

19:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
1/2 finału
 
Sportklub

09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Shenzhen Leopards – Shandong Hi-Speed Kirin

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Fenerbahçe Beko

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia BC – Lenovo Teneryfa
 
TVP 1

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Losowanie fazy grupowej

Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Sobczyński
 
TVP Sport

14:00 Snooker: Tour Championship, Llandudno:
1/2 finału
Komentarz: Bartosz Utkowski, Daniel Holoyda

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Losowanie fazy grupowej

Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Sobczyński

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź
 
Viaplay

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Sahel – Jwaneng Galaxy

16:00 Padel: Oooredoo Qatar Major:
1/2 finału

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Zamalek – Sagrada

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Horoya – Amazulu

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Dynamo Drezno – FC Schalke 04
Komentarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – FC Erzgebirge Aue

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar – AIK

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken – Hammarby

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – 1. FC Köln

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Sale Sharks – Saracens

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Nashville Predators

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – New York Islanders

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Chicago Blackhawks

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Ottawa Senators

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – St. Louis Blues

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Vegas Golden Knights

04:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...